کریمی هم از پیکان رفتنی شد

هافبک پیکان هم دیگر بازیکنی است که احتمالا در لیگ بیستم فیروزه‌پوشان را همراهی نخواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، هافبک دفاعی پیکان که از سپاهان راهی این تیم شده بود، بعد از ۳ فصل همراهی این تیم قصد ادامه فوتبال در تیم دیگری را دارد.

امیرحسین کریمی، هافبک ۲۴ ساله پیکان که یکی از کاپیتان‌های این تیم نیز محسوب می‌شود و در فصل نوزدهم در بیشتر دیدارهای این تیم حضور داشت، اکنون قصد حضور در تیم دیگری را دارد و بعید به نظر می‌رسد فصل بیستم هم در جمع خودروسازان حاضر باشد. هافبک سابق سپاهان که از ۱۷ سالگی وارد لیگ برتر شده و اکنون در ۲۴ سالگی از تجربه بالایی برخوردار است، در ابتدای فصل از سوی ویلموتس به اردوی تیم ملی نیز دعوت شده بود.

او که تجربه حضور در گسترش فولاد تبریز (ماشین سازی کنونی) را نیز در کارنامه دارد، با توجه به پیشنهاداتی که در اختیار دارد به دنبال تجربه فضای جدیدی است و به همین منظور به نظر می‌رسد به پایان کار خود در پیکان رسیده و باید او را نیز جداشده قطعی این تیم دانست.

پیکان که در هفته پایانی موفق به کسب جواز بقا شده، فراز امامعلی، سعید واسعی، شهریار مغانلو، محمد ستاری و جلال الدین علی محمدی را در شرف جدایی می‌بیند و باید دید چه برنامه‌ای برای تقویت خود در فصل آتی خواهد داشت.

تگ ها


نوجوانان نقل و انتقالات ۱۳۹۹ امیرحسین کریمی پیکان تهران