کریم باقری در گفت‌وگو با مدال: با همه انتقادات پرسپولیس صدرنشین است

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین وضعیت تیمش صحبت کرد....

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین وضعیت تیمش صحبت کرد.

کریم باقری درباره دیدار پیش روی پرسپولیس برابر السد قطر صحبت کرد.

کریم باقری در گفت و گو با خبرنگار مدال با اشاره به برخی انتقادات از روند فنی این تیم گفت: با تمام انتقاداتی که به تیم ما می شود هنوز صدرنشین هستیم. هر سال شرایط خودش را دارد این فصل کار برای همه تیم ها دشوار است چون همانطور که می دانید الان 5 تیم مدعی قهرمانی هستند.البته انتظار بهتر بودن از پرسپولیس بحق است اما این را هم نباید فراموش کرد که بازیکنان جدید ما باید به مرور هماهنگ شوند هر چند در بازی اخیر برابر نساجی سروش خوب بازی کرد و مهدی ترابی هم خوب بود.مدافعان راست و چپ ما هم بد بازی نکردند.

وی افزود: هفته به هفته بهتر می شویم و دنبال بهانه هم نیستیم و درست است که بحث های داوری و بدشانسی مطرح می شود اما به نظر من این موضوعات وجود دارد و کاری نمی توان کرد.

باقری درباره دیدار تیمش برابر السد قطر نیز گفت: تیم های السد و الدحیل سرمایه گذاری قابل توجهی داشته اند و ما در گذشته هم بازی های سختی با آنها داشته ایم اما برای کسب امتیاز راهی قطر می شویم.

وی درباره احتمال بازی کردن ژاوی گفت: نمی دانم ولی به ما هم گفته اند که بازی می کند. برای این بازی عالیشاه را نداریم و چند نفر دیگر مصدوم هستند اما ترابی با ما به قطر می آید و امروز هم نرم دوی داشت.

باقری در پاسخ به این سوال که چرا در گذشته بازیکنان مثل امروز اینقدر مصدوم نمی شدند گفت: دوره ما هم مصدمیت بود اما انقدر رسانه و این فضای مجازی نبود تا هر روز درباره آسیب دیگی بازیکنان خبر بزند.

مربی پرسپولیس درباره انتقادات به فشردگی بازی های پرسپولیس گفت: ما باید راه خودمان را برویم. فشردگی برای تیم های آسیایی هست و چاره ای نداریم و باید در سه جام بازی کنیم.