کریم باقری در گفت‌وگو با مدال: گفتم یحیی مرا نخواهد ناراحت نمی‌شوم

کریم باقری مربی تیم فوتبال پرسپولیس از تماس تلفنی دقایقی قبل خود با مدیرعامل پرسپولیس خبر داد....

کریم باقری مربی سرخپوشان که پس از جدایی کالدرون از این تیم صحبت‌هایی درباره همکاری و یا عدم همکاری اش با سرمربی بعدی پرسپولیس مطرح شده بود در گفت و گو با خبرنگار مدال اظهار داشت: بنده قبل از این هم گفته بودم که حق سرمربی جدید تیم است که همکاران خود را انتخاب کند  و این موضوع را امروز هم به آقای انصاری فرد اعلام کردم که اگر آقای گل‌محمدی نخواهد با بنده همکاری کند ناراحت نمی شوم و مثل گذشته هوادار تیم می شوم چون حق اوست که بگوید با چه کسانی کار می کند و این در همه جای دنیا دیده می شود.

وی افزود: امروز آقای انصاری فرد تماس گرفتند و گفتند آقای گل محمدی تمایل به همکاری با من دارد و من هم اعلام کردم که هر کاری از دستم بربیاید برای تیم انجام می دهم.

باقری افزود: آقای گل محمدی از مربیان آشنا به شرایط پرسپولیس است و کار سختی را پذیرفته اما امیدوارم بتواند به اهدافش برسد. ما بازی های سختی را در طول یک ماه پیش رو داریم و باید شرایط تیم خود را حفظ کنیم. پرسپولیس در لیگ و جام حذفی شرایط خوبی دارد و باید این فرم را حفظ کنیم.

وی درباره خریدهای پرسپولیس و بویژه اوساگونا گفت: باید در خط حمله تقویت می شدیم و این خرید در راستای همین خواسته انجام شده است.

بیشتر بخوانید:

آخرین خبرها از دستیاران گل‌محمدی در پرسپولیس؛ باقری می‌ماند

تگ ها


کریم باقری محمد حسن انصاری فرد یحیی گل محمدی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال