کریم بنزما: کریس رونالدو که رفت آزاد شدم!

کریم بنزما، ستاره فرانسوی رئال مادرید در مورد دوران همبازی بودن با کریستیانو رونالدو صحبت کرد....


به گزارش "ورزش سه"، از زمان جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید و انتقال به یوونتوس در سال ۲۰۱۸، کریم بنزما شرایط بهتری در ترکیب رئال مادرید از نظر گلزنی پیدا کرده و بیشتر موفق به گلزنی شده است. حالا کریم بنزما در مصاحبه ای مدعی شد از زمانی که رونالدو از رئال مادرید جدا شده، او آزادی عمل بیشتری در زمین پیدا کرده است.

کریم بنزما گفت: "در سال اول حضور در رئال مادرید مشکلات زیادی خارج از زمین داشتم و عدم آگاهی به زبان اسپانیایی شرایطم را دشوار کرده بود. حالا بیشتر از گذشته علاقمند به مصاحبه و صحبت کردن هستم. البته سالهاست برای رئال مادرید بازی می کنم و می دانم که مهم ترین مسئله عملکرد شما درون زمین است.

علاقه من به فوتبال با تماشای بازی های رونالدوی برزیلی آغاز شد، اما من نمی توانم سبک دریبل زدن و ضربات او را پیاده کنم و این دشوار است. مردم تنها وظیفه یک مهاجم را گلزنی می دانند. اما رونالدو در میدان همه کار انجام می داد و برای من یک الگو بود، مانند زین الدین زیدان. وظیفه من تنها گلزنی نیست و علاقه دارم وقتی به خانه می رسم از عملکرد خودم در بازی آن روز رضایت داشته باشم.

حالا و بعد از جدایی کریستیانو رونالدو من در زمین احساس آزادی می کنم. من دوست دارم توپ را لمس کنم و در جریان بازی شرکت داشته باشم. وقتی کریستیانو در رئال مادرید بود من سبکم را عوض کرده و در خدمت او بازی می کردم. باید برای رونالدو که دو یا سه برابر بیشتر از من گل زد بازی می کردم و من باید خودم را با این شرایط وفق می دادم. فکر می کردم این اتفاق مشکل و هزینه ای برای من نخواهد داشت، فقط باید شیوه بازی خود را تغییر دهم و بیشتر توپ را به او منتقل کنم."

تگ ها


کریستیانو رونالدو کریم بنزما یوونتوس رئال مادرید