کریم بنزما یک هفته ای کرونا را شکست داد

به نظر می رسد کریم بنزما بعد از یک هفته امروز در تمرینات رئال مادرید حاضر خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، در تاریخ ۲۳ جولای بود که باشگاه رئال مادرید اعلام کرد تست کرونای کریم بنزما مثبت شده و باید دوران قرنطینه را پشت سر بگذارد تا بعد از غلبه بر این ویروس دوباره به تمرینات رئال مادرید بازگردد.

حالا و یک هفته بعد از ابتلای کریم بنزما به کرونا، آخرین تست این بازیکن منفی اعلام شده و به نظر می‌رسد که او آماده خواهد بود که از امروز در تمرینات تیم کارلو آنچلوتی حاضر شود و خود را برای شروع رقابت‌های فصل ۲۲-۲۰۲۱ آماده کند.

البته که بازگشت کریم بنزما به تمرینات رئال بهترین خبر ممکن برای کارلو آنچلوتی خواهد بود اما قدرت هجومی تیم کنونی او با دوره قبلی مربی گری اش در لوس بلانکوس تفاوت دارد. آنچلوتی در دوره اول سرمربیگری خود در رئال مادرید کریستیانو رونالدو را در اختیار داشت و از طرف دیگر گرت بیل نیز در بهترین دوران خود به سر می‌برد. با این حال به نظر می‌رسد که بنزما گزینه اول کارلو آنچلوتی برای خط حمله رئال مادرید خواهد بود مگر اینکه اتفاق خاص و دراماتیکی در نقل و انتقالات تابستانی رخ دهد.

گفتنی است کریم بنزما در سه فصل گذشته و بعد از جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید ۸۷ گل برای این تیم به ثمر رساند و نمایش‌های فوق‌العاده او برای لوس بلانکوس باعث شده که در آستانه تمدید قرارداد تا سال ۲۰۲۳ قرار بگیرد که به نظر می رسد طی روزهای آینده به شکل رسمی اعلام خواهد شد.

تگ ها


ویروس کرونا کریم بنزما رئال مادرید