کریک :فرگی برای من شخصیت بسیار بزرگی است

روز شنبه باشگاه یونایتد تایید کرد که فرگوسن به علت خونریزی مغزی در بیمارستان بستری شده و تحت عمل جراحی قرار گرفته است ......

روز شنبه باشگاه یونایتد تایید کرد که فرگوسن به علت خونریزی مغزی در بیمارستان بستری شده و تحت عمل جراحی قرار گرفته است. همچنین فرگی امروز به هوش آمده و با پزشکش درباره وضعیت بیماری صحبت کرده، هر چند که همچنان تحت مراقبت شدید است. کریک سال 2006 توسط فرگوسن به یونایتد اضافه شد و حالا به کاپیتان تیم تبدیل شده و از وضعیت فرگوسن ابراز ناراحتی شدید کرد.
او گفت:"من از شنیدن این خبر نابود شدم. پیامی روز شنبه دریافت کردم و نمی‌توانستم باورش کنم. واقعا از این بابت ناراحت شدم. او یکی از افرادی است که وقتی چنین چیزی راجع به او می‌شنوید، به هم می‌ریزید. من سعی می‌کنم آرام باشم و با افراد باشگاه در این رابطه صحبت کنم. دنیا حمایتش را از فرگوسن نشان داد. روی همه تاثیر داشت. فرگی برای من شخصیت بسیار بزرگی است، همینطور برای باشگاه. روز شنبه از این موضوع مطلع شدم و منتظر خبرهای خوب بودم. برایش دعا می‌کردیم و به او، همسر و فرزندانش فکر می‌کردیم. روزهای سختی است؛ ولی باید مثبت فکر کرد."

تگ ها


منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال