کری‌خوانی مورینیو با ستاره سابق آژاکس

داوینسون سانچس ستاره تاتنهام به اظهارات سرمربی‌اش مورینیو و کری‌خوانی بابت پیروزی مورینیو بر تیم سابق او در فینال لیگ اروپای ۲۰۱۷ پاسخ داد....

به گزارش "ورزش سه"، داوینسون سانچس ستاره تاتنهام و ژوزه مورینیو سرمربی این تیم پیش از پیوستن به این تیم لندنی در سال ۲۰۱۷ در فینال لیگ اروپا مقابل هم قرار گرفته بودند.

مورینیو در مستند آمازون درباره تاتنهام در حالی به تصویر کشیده شده که نشان می‌دهد در اولین روزهای پیوستن داوینسون سانچس به تاتنهام در حال صحبت کردن با او و کری خونی با موضوع آن بازی در فینال لیگ اروپای ۲۰۱۷ است.

مورینیو آن سال به عنوان سرمربی منچستریونایتد به مصاف سانچس که بازیکن آژاکس بود رفت. بازی‌ای که با پیروزی ۲-۰ تیم مورینیو به پایان رسید.

داوینسون سانچس دیروز در یک کنفرانس خبری وقتی با سوالات خبرنگاران درباره اظهارات مورینیو در مستند باشگاه تاتنهام مواجه شد گفت: " ما در آن زمان در آژاکس خیلی خیلی خوب بازی می‌کردیم. همانطور که آژاکس فصل پیش دو دو فصل پیش عالی بازی می‌کرد. ما خیلی خوب بازی می‌کردیم ولی تجربه نداشتیم. استعداد تا دلتان بخواهد بود ولی تجربه نبود. صحبتی که با مورینیو داشتم بامزه بود. وقتی سرمربی من چیزی بگوید در جا با او موافقت می‌کنم".

سانچس و مورینیو امسال بار دیگر در لیگ اروپا حضور دارند با این تفاوت که آنها حالا در یک تیم هستند. تاتنهام امروز در اولین بازی خود در لیگ اروپا به مصاف LASK اتریش می‌رود.

تگ ها


ژوزه مورینیو تاتنهام