کری سنگین سرمربی رئال مادرید برای بارسا

سرمربی رئال مادرید به تمدید قراردادش فکر نمی‌کند و به فکر گذر از تیم بارسلونا است....

سرمربی رئال مادرید به تمدید قراردادش فکر نمی‌کند و به فکر گذر از تیم بارسلونا است.

سانتیاگو سولاری که در مدت کوتاهی توانست تمام نظرات را به خود جلب کند و رئال را از وضعیت متزلزل در جدول نجات دهد فردا باید به مصاف خیرونا برود.
به گزارش مدال، سولاری در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و درباه کارت زرد جنجالی راموس و احتمال دو جلسه محرومیت بازیکن گفت: "من قوانین را تعیین نمی‌کنم. اما سرخیو راموس در مصاحبه‌اش توضیحات لازم را داد و با وضوح کامل گفت که به عمد کارت زرد نگرفته است."
او همچنین درباره خوشحالی پس از گل گرت بیل تاکید کرد: " اینکه بیل بخاطر طریقه خوشحالی محروم شود خیلی اغراق آمیز است و قضیه راموس هم توسط یک خبرنگار به اشتباهی جدی گرفته شد. قضیه خوشحالی بیل اهمیت زیادی داشت و در مورد راموس هم توضیحات لازم داده شد و دیگر چیزی برای گفتن ندارم."
سرمربی کهکشانی درباره تمدید قرارداد خود افزود: "به تمدید قرارداد فکر نمیکنم فقط به امروز و روزهای آتی فکر می‌کنیم، من سه ماه پیش تمدید کردم و تا سال ۲۰۲۱ قرارداد دارم. این مهم است که در وضعیت خیلی خوبی قرار داریم به مقطعی از فصل رسیدیم که خیلی انگیزه داریم ما متحد هستیم با هدفی واضح برای بردن."
سولاری درباره دیدار با خیرونا نیز گفت: "امیدوارم فردا یک بازی فوق العاده دیگر داشته باشیم، آسنسیو می‌تواند در هر پستی بازی کند، همه ما از عملکرد وینیسیوس خوشحالیم او همه ما را شگفت زده می‌کند. همیشه تلاش می‌کنیم اول شویم و به بارسا برسیم. ما بارها با خیرونا بازی کردیم و آخرین بار در کوپا دل ری بود. همدیگر را به خوبی می‌شناسیم. تیمی هستند با امکانات خیلی خوب."
او درباره عملکرد وینیسیوس نیز عنوان کرد: "وینیسیوس جوان است و عملکرد بی نظیری در این ماه داشته. همه هم‌تیمی‌هایش خیلی به او کمک می‌کنند."
سانتیاگو در پایان تصریح کرد: ما الان در جدول از اتلتیکو و سویا گذشتیم و حالا می‌خواهیم از بارسلونا هم رد شویم و حواسمان نیز هست هر تیمی ممکن است از ما رد شود."