کسانی که برای نفت MIS سنگ‌اندازی کنند رسوا می‌شوند

در شرایطی که به صورت واقع بینی با توجه به شرایط نفت مسجدسلیمان می‌شد آنها را در ابتدای فصل کاندیدای سقوط دانست، شاگردان مجتبی حسینی اتفاقات بزرگی را تا به اینجا فصل رقم زده‌اند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نفت مسجدسلیمان بعد از جدایی مهدی تارتار و با توجه به مشکلات مالی بزرگی که داشت، پیش از شروع فصل با شرایطی سخت فصل را استارت زد. ناهماهنگی و مشکلات داخلی نیز باعث شده بود تا نسبت به تصمیمات گرفته شده نیز واکنش‌های منفی زیادی صورت گیرد و حتی انتخاب مجتبی حسینی نیز با انتقادات زیادی همراه بود که بارها تمرینات این تیم را نیز تحت شعاع قرار داده بود و در چند مرحله تا مرحله پایان همکاری کادرفنی نیز پیش رفته بود. تیمی که قرار بود همانند سالیان گذشته با حمایت وزارت نفت نیز همراه نشود، در حال از هم گسیختن بود و استعفای اعضای هیات مدیره را نیز در پی داشت و جذب بازیکن نیز با توجه به عدم تامین مالی، در شرایط بدی دنبال می‌شد. در این بین اما مصطفی سلیمانی، کار را پیش برد و با دستیابی به اعتماد لازم بین بازیکنان، توانست تیمی در خور برای شروع رقابت‌ها را شکل دهد. تیمی که توانسته اکنون با پیروزی‌های بزرگ مقابل دو مدعی قهرمانی این فصل (سپاهان و فولاد) و توقف پرسپولیس از سیمای تیم مدعی سقوط فاصله بگیرد. با این حال سلیمانی همچنان مدعی است که این تیم برای حفظ این روند نیاز به حمایت بیشتر دارد.

سلیمانی با اشاره به این موضوع می‌گوید: در ابتدای فصل با شرایطی سخت توانستیم با کادرفنی و بازیکنان به توافق برسیم. این واقعا زشت است که تیم لیگ برتری نفت مسجدسلیمان برای توافق با بازیکنان خود با مشکل مواجه باشد اما هر چه که بود و علیرغم تمامی سنگ‌اندازی‌ها این اتفاق صورت گیرد. به بازیکنان تعهداتی داده شده که تا این لحظه البته به جز بخش کوچکی در بسیاری از موارد دیگر به مشکل خورده‌ایم. بازیکنان در زمان من جذب شده‌اند و اکنون نیز مرا می‌شناسند و به دنبال دریافت مطالبات و تعهدات خود هستند. ما برای برد سپاهان و فولاد هم پاداش در نظر گرفته بودیم اما هیچ تعامل و همکاری مناسبی صورت نگرفته تا این زحمت آنها را جبران کنیم.

وی ادامه می‌دهد: شاید از حیث نتیجه و آن هم بر پایه تلاش و جنگندگی و غیرتی که بازیکنان خرج کرده‌اند به نتیجه خوبی رسیده‌ایم و توانستیم خلاف خیلی از پیش‌بینی‌ها در خصوص سقوط و حتی انحلال تیم را به اثبات برسانیم اما باید صادقانه بگویم که مشکلات زیادی داریم و با تداوم این شرایط قطعا در آینده با مشکلات بزرگی مواجه خواهیم شد. تیم را من بستم و اگر قرار شود چیزی خراب شود، در وهله اول این من هستم که خراب می‌شوم. از مسوولان استانی می‌خواهیم که به داد این تیم برسند و نگذارند زحمات و رشادت بازیکنان تا به اینجا مسابقات هم از دست برود.

سلیمانی با اشاره به موضوع مشکلات تیم گفت: خیلی‌ها علیه آقای مجتبی حسینی موضع گرفته بودند اما اکنون این بازیکنان در کنار کادرفنی توانستند خیلی چیزها را به اثبات برسانند. شاید زشت باشد اما باید بگویم که آقای حسینی و کادرش در خیلی از جاها از جیب خودشان برای تیم خرج کردند تا شخصیت تیم به عنوان لیگ برتری حفظ شود. من به این مسائل افتخار می‌کنم که این بازیکنان و کادرفنی اینقدر به تیم متعهد نشان داده‌اند و از سوی دیگر هم واقعا دلم می‌سوزد که چرا تیم شهر اولین‌ها باید با این مشکلات روبرو شود. باید همه الان با کنار گذاشتن مشکلات و اختلافات در کنار تیم باشند تا ذره‌ای از این انگیزه بین بازیکنان کم نشود. نباید فریب این بردها را در این مقطع بخوریم و مغرور شویم و قطعا در آینده کار سخت‌تر خواهد بود و چالش‌های بیشتری پیش پای ما قرار خواهد داشت. اگر مشکلات تمام نشود و نتوانیم به تعهدات عمل کنیم قطعا تیم ضربه خواهد خورد. نمی‌خواهم کسی را مقصر قلمداد کنم ولی خیلی‌ها تقصیر دارند و یک روزی مشخص می‌شود و آن روز است که آنها پیش هواداران و صاحبان اصلی تیم رسوا خواهند شد.  چیزی که در این مقطع اما برای ما اهمیت دارد این است که مراقبت لازم را داشته باشیم تا تیم ضربه نخورد؛ تیمی که متعلق به مسجدسلیمان و بختیاری‌ها است و ارث پدری کسی نیست و هر کس در آن مسوولیت دارد باید بدون توجه به منافع شخصی، خدمتگذاری و سربلندی آن را در دستور کار قرار دهد. هر چند اما متاسفانه عده‌ای می‌خواهند کارشکنی و سنگ‌اندازی کنند تا به منافع خود برسد قطعا در ادامه راه رسوا خواهند شد.

بیشتر بخوانید:

نائیج‌پور: مقابل بهترین‌های لیگ بدون شکست بودیم

انتظاری: بازی با فولاد شبیه جنگ بود!

 

 

تگ ها


نفت مسجد سلیمان فوتبال ایران نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال