کسب سهمیه برای لاتزیو مثل قهرمانی است

سرمربی لاتزیو معتقد است اسکودتو برای تیمش همان کسب سهمیه لیگ قهرمانان است....

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی تیم فوتبال لاتزیو بعد از باخت خانگی شاگردانش در هفته سی‌و‌دوم سری آ اعتراف کرد که کسب اسکودتو برای تیم او هدفی واقع‌بینانه نبوده است.

سیمونه اینزاگی پس از باخت ۲ بر یک روز گذشته لاتزیو مقابل ساسوئولو در ورزشگاه المپیکو که سومین باخت متوالی این تیم بود و منجر به افزایش فاصله این تیم با یوونتوس صدرنشین به ۸ امتیاز شد، گفت:« بازیکنان ما با تمام توان‌شان تلاش کردند. متأسفانه در این مقطع باز هم کافی نیست. ما طی چند روز اخیر بارها با بازیکنان‌مان صحبت کرده‌ایم.

با این فاصله کم میان بازی ها، واقعاً مشکلات زیادی داریم. ساسوئولو آنقدر بازیکن روی نیمکتش داشت که توانسته بود با ۹ تغییر نسبت به بازی قبلی، ترکیبی متفاوت را به میدان بفرست اما ما فقط مجبور بودیم با همان ترکیب و آرایشی به میدان برویم که در بازی مقابل لچه داشتیم و همان اتفاقی رخ داد که در آن بازی افتاد. یک بار دیگر ما گل زدیم و جلو افتادیم و در پایان باختیم.»

اینزاگی در مورد شانس قهرمانی تیمش گفت:« ما چند امتیاز دیگر می‌خواهیم تا سهمیه را قطعی کنیم و اسکودتو برای ما همان کسب سهمیه لیگ قهرمانان است. صحبت از قهرمانی لاتزیو همیشه کمی اغراق‌آمیز بود چون ما باید واقع‌بین باشیم. این حرف من معنایش این نیست که ما تسلیم خواهیم شد. فصل آینده در لیگ قهرمانان ما قادر خواهیم بود که از بازیکنان بیشتری استفاده کنیم.»

تگ ها


سیمونه اینزاگی لاتزیو