کسر ۴۰ درصدی از قرارداد سرخ ها؛ دروغ یا واقعیت؟

روز گذشته شایعه کسر ۴۰ درصد از مطالبات بازیکنان پرسپولیس، فضای خبری این باشگاه را تحت تاثیر قرار داد....

به گزارش "ورزش سه"، خبری که دیروز منتشر شد، تفسیری از صحبت های ۵۰ ثانیه ای سیدجلال حسینی در رادیو بود که واکنش های زیادی را به دنبال داشت. ماجرای این جنجال این بود که باشگاه پرسپولیس از ۷ بازیکن خود خواسته تا ۴۰ درصد از قرارداد خود را ببخشند اما پرسپولیسی ها خیلی زود چنین موضوعی را تکذیب کردند.

دقایقی پس از این موضوع، مدیر رسانه ای سرخپوشان با تکذیب این خبر توضیح داد: «مهدی رسول پناه مدتی قبل با این بازیکنان نشستی داشته و درباره این موضوع صحبت کرد. قرار شد آنها هم با درک شرایط باشگاه به خاطر وضعیت خاص پرسپولیس و پرونده های خارجی که داریم، هر کدام ۳۰ درصد از آپشن ها و پاداش های باقی مانده شان را تخفیف بدهند که آنها هم قبول کردند.»

سیدجلال حسینی هم در گفتگویی با اشاره به این مسئله عنوان کرد: «تاسفانه در چند ماه گذشته بعضی افراد از درون باشگاه نمی‌خواستند این مسأله حل شود و می‌گفتند شرایط مساعد نیست؛ حتی یکی از اعضای باشگاه گفت بازیکنان بابت این طلب ۴۰ درصد تخفیف بدهند که آقای رسول پناه مخالفت کرد. مدیران قبلی هم تلاشی برای این مسأله نکردند اما الان آقای رسول پناه به دنبال حل شدن این مشکل است. ضمن اینکه این مساله مربوط به فصل‌های قبل بوده و اینکه ۴۰ درصد از قرارداد این فصل کم شود صحت ندارد.»

این در حالی است که یکی از معاونان باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار ما با تائید پیشنهاد کسر ۴۰ درصدی از قرارداد بازیکنان، گفت که «باشگاه پرسپولیس از بازیکنان خواسته تا با آن ها کنار بیایند».

همچنین مهرداد میناوند پیشکسوت باشگاه پرسپولیس که این روزها مجری کارگزار اسپانسری سرخ هاست، در این باره در اینستاگرام خود نوشت: «اتفاق عجیب درخواست کسر ۴۰ درصدی از پاداش و طلب چند بازیکنی که از سالهای قبل طلبکار هستند که آقای رسول پناه بعنوان دستخوش قهرمانی به ستاره های تیم پیشکش کرده است.آیا این عوض خدا قوت و پاداش تیم است؟ ۴۰ درصد از پاداش قراردادی که بازیکن برای آن عرق ریخته و جنگیده وجام آورده است.این حق است؟ انصاف است؟ معرفت است؟ آیا این به معنی چراغ سبز به ستاره ها برای ترک تیم نیست؟ .الحق که عجب پاداشی دادید به قهرمانان ایران!»

تگ ها


پرسپولیس تهران