کسی حواسش به تیم امید هست؟

تیم فوتبال امید ایران در فاصله ۳ ماه تا رقابت های انتخابی قهرمانی آسیا هنوز در بلاتکلیفی محض بسر می‌برد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قرعه کشی مسابقات انتخابی قهرمانی زیر ۲۳ ساله های آسیا انجام شد و تیم ایران هم حریفان خود را در این مسابقات شناخت. بر اساس قرعه کشی انجام شده ایران باید با تاجیکستان، لبنان و نپال برای صعود به مرحله نهایی رقابت کند. بازی هایی که از ۲۹ مهرماه تا ۹ آبان ماه در ازبکستان برگزار می‌شود.


در این شرایط اما تیم فوتبال امید ایران هنوز در بلاتکلیفی محض بسر می‌برد و مشخص نیست چه اتفاقاتی در انتظار این تیم است. در حالی که اکثر تیم های زیر ۲۳ سال آسیا وضعیت شان مشخص است اما در ایران هنوز مسئولان فدراسیون فوتبال سرمربی تیم امید را هم انتخاب نکرده اند!


تیم ایران که در رقابت های انتخابی المپیک از صعود به تورنمنت بزرگ توکیو بازماند بازهم اقدامی برای سر و سامان داده شدن به خود ندیده و مشخص نیست چه زمانی فدراسیون فوتبال می‌خواهد برای این مساله آستین بالا بزند.


تیم امید ایران از حدود دو سال قبل هیچ اردو یا بازی تدارکاتی نداشته و حالا حتی سرمربی خود را نیز نمی‌شناسد. در این بین نام هایی برای هدایت تیم امید مطرح شده اما هیچ کدام از آنها قطعی نشده و باید دید تصمیم فدراسیون فوتبال چیست.


سکوت فدراسیون درباره تیم زیر ۲۳ ساله‌ها هم عجیب است. اینکه هیچ اظهارنظری درخصوص تیم امید انجام نمی‌شود و البته اقدامی نیز صورت نمی‌گیرد. این در حالی است که ۳ ماه بیشتر تا مسابقات مذکور زمان باقی نمانده و باید دید چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

تگ ها


تیم امید ایران فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال