کشتی آزاد زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان/ اصغری دومین حذف شده کشتی آزاد ایران در ۵ وزن نخست

با شکست کشتیگیر ژاپنی و ناکامی او در رسیدن به فینال کشتی آزاد زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان،مجتبی اصغری نماینده وزن ۷۹ کیلوگرم ایران نیز از دور رقابتها کنار رفت ......

با شکست کشتی‌گیر ژاپنی و ناکامی او در رسیدن به فینال کشتی آزاد زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان،مجتبی اصغری نماینده وزن ۷۹ کیلوگرم ایران نیز از دور رقابت‌ها کنار رفت.

به گزارش مدال، در ادامه رقابت‌های ۵ وزن نخست کشتی آزاد زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان ۲۰۱۸ در بخارست رومانی، یاماساکی از ژاپن که در دور نخست رقابت‌های وزن ۷۹ کیلوگرم برابر مجتبی اصغری نماینده ایران در این وزن با نتیجه ۳ بر ۳ پیروز شده بود، در دیدار نیمه نهایی مقابل کنچادزه از گرجستان با نتیجه ۴ بر صفر شکست خورد و از رسیدن به فینال بازماند تا با این نتیجه، مجتبی اصغری نیز از دور رقابت‌ها کنار برود.

پیش از این نیما اشفاقی نیز در وزن ۷۰ کیلوگرم با شکست در دور نخست این رقابت‌ها حذف شده بود.

همچنین مرتضی قیاسی در وزن ۶۵ کیلوگرم به دیدار رده‌بندی رفت و علیرضا سرلک در وزن ۵۷ کیلوگرم نیز پس از شکست برابر رقیب ژاپنی و با توجه به فینالیست شدن این کشتی‌گیر ژاپنی به گروه بازنده‌ها رفت تا فردا(شنبه) برای رسیدن به مدال برنز رقابت کند.

آخرین نماینده ایران در ۵ وزن نخست این رقابت‌ها علی شعبانی در وزن ۹۷ کیلوگرم است که تا دقایقی دیگر در دیدار نیمه نهایی به روی تشک می‌رود.

 

تگ ها


کشتی