کشتی ایران همچنان در حسرت فینالیست/حیدری و محسن‌نژاد به رده‌بندی رفتند

نمایندگان کشورمان در اوزان 60 و 97 کیلوگرم با شکست در مرحله نیمهنهایی مسابقات کشتی فرنگی زیر 23 سال جهان در رومانی از حضور در فینال بازماندند ......

نمایندگان کشورمان در اوزان 60 و 97 کیلوگرم با شکست در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات کشتی فرنگی زیر 23 سال جهان در رومانی از حضور در فینال بازماندند.

به گزارش مدال، مسابقات پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی فرنگی زیر 23 سال جهان از عصر امروز در شهر بخارست رومانی آغاز شده است که نمایندگان کشورمان در اوزان 60، 67، 72، 82 و 97 کیلوگرم به مصاف حریفانشان رفتند که محسن نژاد و حیدری در اوزان 60 و 97 کیلوگرم با شکست در مرحله نیمه نهایی از حضور در فینال بازماندند.

* نتایج نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 60 کیلوگرم مهدی محسن‌نژاد پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 8 بر صفر هلاری ماگیسالو از استونی را شکست داد. وی در دور بعد نیز با نتیجه 8 بر صفر مقابل رضوان آرناوت از رومانی پیروز شد و گام به نیمه نهایی گذاشت، اما در این مرحله با نتیجه 7 بر صفر مغلوب فومیتا از ژاپن شد و شانس حضور در فینال را از دست داد. محسن‌نژاد فردا شب برای کسب مدال برنز در دیدار رده‌بندی به میدان خواهد رفت.

در وزن 67 کیلوگرم که 27 نفر شرکت کرده‌اند، حسین اسدی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نمایشی ضعیف با نتیجه 10 بر 2 مغلوب کوزوب از اوکراین شد که با توجه به شکست حریفش در مرحله بعد از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن 72 کیلوگرم علی ارسلان در دور اول با نتیجه 12 بر 4 مغلوب راماز زوئیدزه از گرجستان شد که با توجه به حضور حریفش در فینال باشد به گروه شانس رفت. ارسلان در این مرحله ابتدا به مصاف آرام واردانیان از ازبکستان می‌رود که در صورت پیروزی برای حضور در دیدار رده‌بندی با نارک اوگانیان از روسیه مبارزه خواهد کرد. در این وزن 21 نفر حضور دارند.

در وزن 82 کیلوگرم که 25 نفر حضور دارند، مهدی ابراهیمی در دور اول با نتیجه 10 بر 4 از سد داوید لوسونزی از مجارستان گذشت. وی در دور دوم نیز با نتیجه 2 بر 2 مقابل برهان آکبوداک از ترکیه به برتری رسید. ابراهیمی در این مرحله با ضربه فنی مغلوب نیکو اویوک از رومانی شد که با توجه به حضور حریفش در فینال به گروه شانس مجدد رفت.

وی فردا در این گروه ابتدا به مصاف برنده دیدار کشتی‌گیران آمریکا و ارمنستان می‌رود و در صورت پیروزی راهی دیدار رده بندی خواهد شد.

در وزن 97 کیلوگرم علی‌اکبر حیدری پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 2 بر یک مجیا کاستلو از هندوراس را شکست داد. وی در دور سوم نیز با نتیجه 5 بر 4 مقابل یوتا نارا از ژاپن به پیروزی رسید و گام به نیمه نهایی گذاشت، اما در این مرحله با نتیجه 3 بریک مغلوب توئه روئک از مجارستان شد و شانس حضور در فینال و کسب مدال طلا را از دست داد. حیدری فردا شب برای کسب مدال برنز در دیدار رده‌بندی به میدان خواهد رفت.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس کشتی