کشتی فرنگی قهرمانی آسیا

نمایندگان کشورمان در ۵ وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا، با پیروزی مقابل حریفان خود راهی مرحله یک چهارم نهایی شدند ......

نمایندگان کشورمان در ۵ وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا، با پیروزی مقابل حریفان خود راهی مرحله یک چهارم نهایی شدند.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس، مسابقات 5 وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا، از صبح امروز در دهلی نو آغاز شده است که نمایندگان کشورمان با پیروزی مقابل حریفان گام به مرحله یک چهارم نهایی گذاشتند.

در وزن 66 کیلوگرم که 11 نفر حضور دارند علی ارسلان در دور نخست با نتیجه 2 بر صفر پانگ از کره شمالی را شکست داد. وی در دور بعد با راویندر از هند روبرو می شود. المرات تاسمرادوف، دارنده مدال برنز المپیک ریو و جهان و قهرمان آسیا از ازبکستان نیز در گروه ارسلان حضور دارد.

پژمان پُشتام در وزن 75 کیلوگرم که 12 فرنگی کار وزن کشی کرده اند در دور اول خلیل از فلسطین را مغلوب کرد. وی در دور دوم به مصاف بلین یانگ از چین می رود.

در وزن 80 کیلوگرم که 9 کشتی گیر روی باسکول رفته اند رامین طاهری پس از استراحت در دور اول در دور دوم با صمد شیرداکوف، نفر پنجم 2015 جهان، بازی های آسیایی و آسیا از قرقیزستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در مرحله نیمه نهایی به مصاف برندگان مبارزه میان گاجیف از قزاقستان و عبدالخائف از تاجیکستان می رود.

سید مصطفی صالحی زاده در وزن 98 کیلوگرم که 9 نفر حضور دارند در دور اول با نتیجه 7 بر یک از سد یرولان ایسکاکوف، دارنده مدال برنز بازی های آسیایی و قهرمان 2014 آسیا از قزاقستان گذشت. وی در دور دوم به مصاف هاردیپ از هند می رود.

در وزن 130 کیلوگرم 7 کشتی گیر روی باسکول رفته اند که بهنام مهدی زاده در دور اول به مصاف کیم از کره جنوبی می رود و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور دوم با سونودا از ژاپن در مرحله نیمه نهایی مبارزه می کند.

* برنامه این رقابت ها به شرح زیر است:

چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه:
ساعت 10 تا 13 و 19:30 تا 21:30: رقابت های مقدماتی، رده بندی و فینال اوزان 66، 75، 80، 98 و 130 کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت 18:30 تا 19: وزن کشی اوزان 59، 71 و 85 کیلوگرم کشتی فرنگی

پنجشنبه 21 اردیبهشت ماه:
ساعت 10 تا 13 و 18 تا 20: رقابت های مقدماتی، رده بندی و فینال اوزان 59، 71 و 85 کیلوگرم کشتی فرنگی

اختلاف ساعت هند با ایران یک ساعت است به طوری که ساعت 10 به وقت هند، 9 به وقت ایران است.

 

تگ ها


اخبار روز کشتی