کشتی فرنگی قهرمانی جهان/ قرعه‌کشی ۳ وزن دوم انجام شد

قرعه‌کشی سه وزن دوم مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان بعد از ظهر امروز در شهر نورسلطان قزاقستان برگزار شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند...

به گزارش مدال، نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 67 کیلوگرم حامد تاب در دور اول با اسماعیل بوررو مولینا، قهرمان المپیک از کوبا کشتی می‌گیرد. وی در صورت پیروزی، با برنده دیدار اوزای از فرانسه و میهات از رومانی مبارزه خواهد کرد. فرانک استابلر از آلمان، آتاکان یوکسل از ترکیه، رسول چونایف از آذربایجان و ریو هانسو از کره جنوبی در گروه تاب هستند.
 
در وزن 87 کیلوگرم رامین طاهری در دور نخست به مصاف برگ از سوئد می‌رود و در صورت پیروزی به مصاف برنده دیدار ختسوریانی از گرجستان و عباس اف از آذربایجان خواهد رفت.
در وزن 97 کیلوگرم محمدهادی ساروی در دور نخست با اوهلر از آلمان مبارزه می‌کند که در صورت برتری در این مسابقه در دور بعد به مصاف میلوف از بلغارستان خواهد رفت. گابریل روسیلو کایند از کوبا و آرتور آلکسانیان، قهرمان جهان از ارمنستان در گروه ساروی هستند.
مسابقات 3 وزن دوم از ساعت 9 و 30 دقیقه صبح فردا آغاز خواهد شد. 
به گزارش فارس، در 4 وزن اول که مسابقاتش صبح امروز آغاز شده است، پویا ناصرپور در وزن 55 و امین کاویانی نژاد در 72 کیلوگرم حذف شدند. میثم دلخانی در 63 کیلوگرم که در دور نخست مغلوب قهرمان جهان از روسیه شده بود در انتظار حضور حریفش در فینال برای ادامهٔ کار است. سعید عبدولی هم در نیمه نهایی وزن 82 کیلوگرم به مصاف رفیق حسینوف از آذربایجان می‌رود که در صورت پیروزی فینالیست خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

میزبان رقابت های جهانی کشتی ۲۰۲۲ مشخص شد

تگ ها


کشتی فرنگی فرنگی تیم ملی کشتی فرنگی کشتی فرنگی قهرمانی جهان کشتی