کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان آسیا/ قهرمانی زودهنگام ایران

با توجه به حضور 2 کشتی گیر کشورمان در فینال و یک کشتی‌گیر در دیدار رده‌بندی مسابقات روز دوم رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان آسیا، ایران قهرمان زودهنگام رقابت‌ها لقب گرفت....

نوجوانان کشتی ایران قهرمان آسیا شدند.

به گزارش مدال، رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا از صبح امروز با برگزاری مسابقات 3 وزن دوم (پایانی) پیگیری شد که در وزن 65 کیلوگرم حجت رضایی و در 71 کیلوگرم رضا ساکی راهی دیدار فینال شده اند.
در وزن 80 کیلوگرم نیز مسعود کاووسی به دیدار رده بندی راه یافته است.

با توجه به اینکه در روز نخست این مسابقات امیررضا ده بزرگی در وزن 48 کیلوگرم، سعید اسماعیلی در وزن 51 کیلوگرم و سعید کریمی زاده در وزن 92 کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند، دانیال سهرابی در وزن 60 کیلوگرم صاحب مدال نقره شد و شاهرخ میکائیلی زاده در وزن 110 کیلوگرم نیز صاحب مدال برنز شده بود، قهرمانی تیم ملی کشورمان که رقابت نزدیکی با میزبان برای کسب این عنوان داشت، پیش از پایان مسابقات این 3 وزن مسجل و قطعی شد.

در روز اول مهدی احدی زناب و فرید سیرتی مقدم نمایندگان اوزان 45 و 55 کیلوگرم کشورمان نیز با شکست مقابل رقبای خود از دور رقابت ها کنار رفتند.

تیم ایران در حالی عنوان قهرمانی این رقابت ها را کسب کرد که رقابت نزدیکی را با تیم میزبان دارد و نتایج کشتی گیران کشورمان در صبح امروز برای کسب این مقام حائز اهمیت بود.

بیشتر بخوانید:

بازیکن با تجربه پرسپولیس در لیست خروج؟

 

تگ ها


کشتی فرنگی نوجوانان کشتی فرنگی کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا کشتی