کشتی فرنگی قهرمانی کشور؛ خوزستان قهرمان شد

با پایان رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی کشور، تیم خوزستان گوی سبقت را از تیم‌های تهران و مازندران ربود و عنوان قهرمانی مسابقات را به خود اختصاص داد....

رده‌بندی تیمی در پایان این مسابقات به شرح زیر است:

۱- خوزستان ۱۲۶ امتیاز ۲- تهران ۱۲۰ امتیاز ۳- مازندران ۹۲ امتیاز

نتایج دیدارهای رده بندی و فینال به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم
فینال: رضا خدری (البرز) (شرکت نکرد) - مهرگان جهانگیری (خوزستان)، برنده
رده‌بندی
مهدی کمالی (خراسان جنوبی)، برنده ۷ – کیانوش شمشیری (توابع تهران) ۵
سوم: آرش نگهداری (فارس) (توضیح محمدرضا میری از تهران سر وزن نرسید)

۶۰ کیلوگرم
فینال: حسین جاویدی (فارس) ۳ – امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی)، برنده ۶
رده‌بندی
احمدرضا محسن نژاد (خوزستان)، برنده ۸ – عرفان جرکنی (تهران) صفر
امید آرامی (سیستان و بلوچستان)، برنده ۱۰ – محمد جانقلی (قم) صفر



۶۳ کیلوگرم
فینال: آرمین محب ثابت (توابع تهران) (شرکت نکرد) - شیرزاد بهشتی طلا (تهران)، برنده
رده‌بندی
رضا قیطاسی (خوزستان)، برنده ۱۰ – رضا مردی (قم) ۲
سوم: اشکان میرشکاری (لرستان) – (رضا عباسی از البرز سر وزن نرسید)


۶۷ کیلوگرم
فینال: سید مصطفی بهزادی مقدم (خوزستان) صفر- سجاد ایمن طلب (مازندران)، برنده ۹
رده‌بندی
سجاد دالوند (لرستان) یک – محمد اسکندری (اصفهان)، برنده ۹
سعید ارجمند (فارس)، برنده ۸ – محمد قربان پور (خراسان رضوی) صفر

۷۲ کیلوگرم
فینال: محمد غلامی (سیستان و بلوچستان الف)، برنده ۳- ابوالفضل زینتی رفاه (قم) ۳
رده‌بندی:
محمدرضا رستمی (فارس)، برنده ۹ (ضربه فنی) جواد صبری پور (اصفهان) صفر
امیرحسین حاجی پور (مازندران)، برنده ۱۱ – حسین محمودی (تهران) صفر


۷۷ کیلوگرم
فینال: امید زالی (توابع تهران) ۱۰ – برومند اصلان (لرستان)، برنده ۱۱
رده‌بندی:
حمید عالی زاده (اردبیل)، برنده ۹- مهدی عباسی (زنجان) ۹
علی اسکو (مازندران)، برنده ۶ – امیررضا بیگلری (مرکزی) یک

۸۲ کیلوگرم
فینال: عباس مهدی‌زاده (اصفهان) صفر - محمدامین احمدپوری (خوزستان)، برنده ۱۰
رده‌بندی
محمدحسین محمودی (تهران)، برنده ۹ – امیرمحمد زاکریان پور (سیستان و بلوچستان) صفر
احمد صلح دوست (فارس)، برنده ۱۰ – سامان عزیزی (کردستان) ۹

۸۷ کیلوگرم
فینال: مهدی ابراهیمی (قم)، برنده ۴ - علی شریفی (خوزستان) ۳
رده‌بندی:
میلاد خسروی (لرستان) ۱۱ – ابوالفضل چوپانی (آذربایجان شرقی)، برنده ۱۰ (ضربه فنی)
مهرداد بهرامی (تهران)، برنده ۷- حسین پاکدین (مازندران) ۵

۹۷ کیلوگرم
فینال: محمد نصرتی (تهران)، برنده ۳- حسن قربانی (اصفهان) یک
رده‌بندی:
وحید دادخواه (خراسان رضوی)، برنده ۸ – امیرحسین کریمی (کرمانشاه) صفر
امیرمحمد نوروزی (توابع تهران) صفر – مهدی خانی چگنی (لرستان)، برنده ۵

۱۳۰ کیلوگرم
فینال: مهدی زودآشنا (تهران) ۷ - محمد سروش رنجبر (همدان)، برنده ۸ ضربه فنی
رده‌بندی:
فردین هدایتی (مازندران)، برنده ۷ – علیرضا حسنوند (لرستان) ۴
سجاد موسوی (خراسان رضوی) یک – سید سجاد مولایی (اردبیل)، برنده ۳

رده‌بندی انفرادی

۵۵ کیلوگرم: ۱- مهرگان جهانگیری (خوزستان) ۲- رضا خدری (البرز) ۳- سیدآرش نگهداری (فارس) و مهدی کمالی (خراسان جنوبی)
۶۰ کیلوگرم: ۱- امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی) ۲- حسین جاویدی(فارس) ۳- امید آرامی (سیستان و بلوچستان الف) و احمدرضا محسن نژاد (خوزستان)
۶۳ کیلوگرم: ۱- شیرزاد بهشتی طلا (تهران) ۲- آرمین محب ثابت (توابع تهران) ۳- رضا قیطاسی (خوزستان) واشکان میرکاری (لرستان)
۶۷ کیلوگرم: ۱- سجاد ایمن طلب (مازندران) ۲- سید مصطفی بهزادی مقدم(خوزستان) ۳- سعید ارجمند (فارس) و محمد اسکندری (اصفهان)
۷۲ کیلوگرم: ۱- محمد غلامی (سیستان و بلوچستان) ۲- ابوالفضل زینتیرفاه (قم) ۳- امیرحسین حاجی پور (مازندران) و محمدرضا رستمی (فارس)
۷۷ کیلوگرم: ۱- برومند اصلان (لرستان) ۲- امید زالی (توابع تهران) ۳-علی اسکو (مازندران) و حمید عالی زاده (اردبیل)
۸۲ کیلوگرم: ۱- محمدامین احمدپوری (خوزستان) ۲- عباس مهدی زاده(اصفهان) ۳- احمد صلح دوست (فارس) و محمدحسین محمودی (تهران)
۸۷ کیلوگرم: ۱- مهدی ابراهیمی (قم) ۲- علی شریفی (خوزستان) ۳- مهردادبهرامی (تهران) و ابوالفضل چوپانی (آذربایجان شرقی)
۹۷ کیلوگرم: ۱- محمد نصرتی (تهران) ۲- حسن قربانی (اصفهان) ۳- مهدیخانی چگنی (لرستان) و وحید دادخواه (خراسان رضوی)
۱۳۰ کیلوگرم: ۱- محمدسروش رنجبر (همدان) ۲- مهدی زودآشنا (تهران) ۳-سید سجاد مولایی (اردبیل) و فردین هدایتی (مازندران)

تگ ها


کشتی فرنگی