کشمکش شفر و استقلال؛ ۲۰۰ هزار دلار چه شد؟

با اینکه مدیران استقلال مدعی‌اند ۲۰۰ هزار دلار به حساب وینفرد شفر واریز کردند اما این مربی آلمانی چنین موضوعی را تکذیب می‌کند!...

به گزارش "ورزش سه"، مسئولان باشگاه استقلال این روزها باز کردن پنجره نقل وانتقالاتی تیم خود را در دستور کار قرار دادند و تلاش های زیادی در این باره انجام گرفته است. استقلالی‌ها برای باز کردن پنجره باید ۶۰۰ هزار مطالبات وینفرد شفر را پرداخت کنند.  در این خصوص روز گذشته اسماعیل خلیل‌زاده رییس هیات مدیره باشگاه استقلال در صفحه مجازی‌اش اعلام کرد ۲۰۰ هزار دلار از مطالبات شفر را از طریق ترکیه به حساب او واریز کرده است.


خلیل زاده که خودش مدعی است شخصا به ترکیه رفته و این پول را واریز کرده، قرار است طی روزهای آینده نیز بخش دیگری را به حساب شفر بزند. البته ادعای خلیل زاده امروز با تکذیب وینفرد شفر مواجه شده است.


سرمربی آلمانی اعلام کرده تا ساعت ۱ ظهر به وقت آلمان هیچ پولی به حسابش واریز نشده اما باشگاه قول داده تا فردا رسید انتقال پول را ارسال کند.


به نظر می‌رسد کشمکش میان استقلال و وینفرد شفر ادامه‌دار باشد. مدیران استقلال می‌خواهند هرطور شده رضایت این مربی آلمانی را دریافت کنند و با پرداخت پول او پنجره نقل و انتقالات شان باز شود. در این مسیر با توجه به دیرکرد باشگاه استقلال البته مشکلات زیادی وجود دارد که باید طی روزهای آینده حل شود.

تگ ها


امارات استقلال تهران بنی یاس وینفرید شفر