کشمکش گل محمدی و پرسپولیس/ پروژکتورها به زودی او را نشان می‌دهند

گل محمدی سالهاست با پرسپولیس اسرار درونی دارد و کشمکشی بین تنفر و عشق، حالا اما او صدرنشین است و دیگران به دنبال او، طبق معمول!...

کشمکش گل محمدی و پرسپولیس/ پروژکتورها به زودی او را نشان می‌دهند

محمد سررشته داری 

یحیی گل محمدی دوباره آن کرد که پیشتر ها هم انجامش داده بود، او چراغ جلو ها را خاموش کرده و در حال سبقت گرفتن از دیگران است در حالی که دیگران درگیر استقلال و پرسپولیس و سپاهان و فولاد هستند ، او ، یحیی گل محمدی تخته گاز جلو می رود.
گل محمدی با شهر خودروی جدید و پدیده سابق حالا از سه بازی سه برد دارد، از 9 امتیاز، دقیقا هر 9 امتیاز را دارد. 
نه منتظر کامل شدن تیمش مانده، نه زیر سایه مربی قبلی است نه در حال جیغ و داد کنار زمین. 
یحیی که پرسپولیس هم او را می خواست، دوباره مثل همه چند سال اخیر خودش را به عنوان یک مدعی مطرح کرده تا شاید پرسپولیسی های معترض دوست دار برانکو را که در تابستان به نوعی جلوی او را گرفتند را شکست بدهد. 
گل محمدی قبلا  سر ماجرای مهدوی کیا با برخی هواداران تیفوسی پرسپولیس درگیر شده بود و حتی برکناری از پرسپولیس را هم تجربه کرده بود. آن روزها هم هواداران پرسپولیس بدون اطلاع از نتایج تمرینات و برنامه های گل محمدی خواستار اضافه تر بازی کردن مهدوی کیا بودند، مهدوی کیایی که دوازده دقیقه بیشتر نمی توانست به میدان برود.
با این حال یحیی در خارج از پرسپولیس باز هم روزهای خوبی را تجربه کرد، او مسیر را درست طی کرد و حالا اگر با این سرعت جلو برود چه چراغ های جلوی اتومبیل شهر خودرو را روشن کند یا نکند فرقی ندارد، به هر حال پروژکتور ها روی او خواهند افتاد و او را در صدر جدول به همه نشان می دهند. 
گل محمدی به جای فریاد زدن بر سر داور ها و دعوا با بازیکنان خودی و غیر خودی یاد گرفته کارش را انجام دهد و خوب هم این کار را انجام دهد. 
باید دید اینبار حکایت یحیی متفاوت است یا اینکه او باز هم در آخرین قدم ها کم می آورد؟ درست مثل روز بازی فینال حذفی با سپاهان که در آخرین دقایق کم آورد، درست مثل همه سال های اخیر که در آخرین قدم ها قهرمانی های مختلفی را از دست داده است؟

بیشتر ببینید:

گل‌محمدی: بازی سختی در پیش داریم/ زود است از قهرمانی صحبت کنیم/ ویدیو

 

تگ ها


یحیی گل محمدی شهر خودرو پرسپولیس محمد سررشته‌داری یادداشت اختصاصی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال