کعبی آرام تر از همیشه؛ از تکل خبری نیست+ عکس

حسین کعبی این فصل به جمع مربیان فولاد اضافه شده است. بازیکن سابق تیم ملی که در جام جهانی و برخوردش با فیگو ستاره وقت تیم پرتغال هیچ گاه از یادها نخواهد رفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، حسین که تا یکی دو فصل پیش برای سپیدرود در لیگ یک و لیگ برتر بازی می کرد اینروزها در قامت مربی آرام تر از همیشه است. هر چند می تواند در روزهایی که فولاد برای کسب سهیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا تلاش می کند نقش پر رنگ تری ایفاء کند.

شاید حسین در مربیگری کم تجربه باشد چرا که در ابتدای راه است اما به عنوان بازیکن روزهای پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته و انتقال این تجربیات به کادر فنی و هم چنین بازیکنان می تواند در موفقیت احتمالی فولاد در فصل پیش رو دخیل باشد. به خصوص در بازی دیشب که به نظر می رسد فولاد مرتکب اشتباهاتی شد. جایی که بعد از ده نفره شدن مهره های تهاجمی خود را بیرون کشید و این موجب شد که نساجی توپ و میدان را در اختیار بگیرد. جایی که آبشک به دلیل برخورد با بازیکن خودی از داور کارت قرمز گرفت و موجب شد تا دست فولاد برای بازی بعدی کمی خالی شود.

باشگاه فولاد با بهاء دادن به نیروهای بومی در کادر فنی این فصل بدون شک به دنبال مربی سازی برای آینده باشگاه است که این می تواند جز تصمیمات خوب لحاظ شود.

عکس: معین نادری

بیشتر بخوانید:

پاتوسی: امیدوارم قراردادم با فولاد خوزستان دائمی شود

بررسی داوری جنجالی دیدار نساجی و فولاد

 

 

تگ ها


فوتبال ایران حسین کعبی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال