کعبی: باید رکورد استقلال را آزادی بشکنیم

بازیکن مس رفسنجان با ابراز رضایت از روند نتیجه‌گیری تیمش، مدعی است آنها با فراموشی برتری پرگل این هفته خود برای جدال با استقلال آماده خواهند شد...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مس رفسنجان روز گذشته موفق شد با سه گل صنعت نفت آبادان را شکست دهد تا شرایط همچنان به کام شاگردان محمد ربیعی باشد. 

عقیل کعبی در خصوص برتری تیمش مقابل طلایی‌پوشان آبادانی می‌گوید: ابتدا تبریک می‌گویم به همه‌ی بچه ها و کادرفنی که خیلی زحمت کشیدند. ما تمرینات خوبی را این مدت پشت سر گذاشتیم و این برد شیرین را کسب کردیم. صنعت نفت تیم ریشه دار و خوبی است که خودم سال‌ها آنجا بازی کردم و هواداران خیلی خوبی دارد. به تیم حریف هم به خاطر بازی خوب و داشتن کادرفنی و بازیکنان باکیفیت تبریک می‌گویم. ما نیمه اول و ۲۰ دقیقه اول با پرس بالا و فشار زیاد به گل نرسیدیم اما در ادامه گل هم زدیم و ۱۵ دقیقه پایانی را نفتی‌ها بهتر بودند. البته در نیمه دوم برنامه‌های‌مان بهتر اجرا شد و به برتری رسیدیم. نفت هم تیم خوبی است و آقای منصوریان یکی از مربیان خیلی خوب ایران هستند.

مدافع مس رفسنجان در خصوص جام حذفی گفت: تیم ما در قرعه‌ها جزو بدشانس‌ها است و امسال هم در جام حذفی در تبریز بازی کردیم و حالا به پدیده خورده‌ایم. البته حالا که به جمع ۱۶ تیم برتر رسیده ایم، قطعا جام حذفی را هم جدی تر خواهیم گرفت.

کعبی درباره کیفیت بازی تیمش گفت: به گواه کارشناسان بهترین بازی هفته قبل بین مس و گل گهر بود. موقعیت زیادی ایجاد شد و بازی کیفت بالایی داشت. امیدوارم روزی مس رفسنجان هم هم‌پای با گل گهر هر چه زودتر امکانات لازم را تدارک ببیند. البته کارها در حال انجام است، اما زمان می‌برد و از مسوولان تیم بابت پیگیری زیرساخت‌های باشگاه تشکر می‌کنیم.

مدافع مس با تمجید از عملکرد محمد ربیعی سرمربی این تیم گفت: آقای ربیعی مربی بسیار با علم و دانشی است که از جان و دل و با دلسوزی برای تیم زحمت می‌کشند و از نتایج خیلی خوبی هم تاکنون گرفته  عملکردشان کاملا مشخص است. تیم ما تیم خیلی خوبی است و در ادامه فصل حرف های زیادی برای گفتن دارد. ما بازی به بازی و هفته به هفته پیش می‌رویم و امیدوارم به نتایج خوبی دست پیدا کنیم. این بازی را بردیم بازی های بعد هم با عملکرد خوب نتیجه خوبی خواهیم گرفت. امیدوارم مقابل استقلال هم نتیجه را به نفع خودمان به اتمام برسانیم. استقلال تیم خوب و بزرگی است و ما هم تمام تمرکزمان به برد مقابل آنهاست و امید داریم با درایت کادرفنی و تلاش بچه ها به پیروزی برسیم و رکود بدون شکست استقلال را بشکنیم.

کعبی با اشاره به کار سختی که مقابل استقلال پیش رو دارند، حرف‌هایش را اینگونه خاتمه داد: با صدرنشین لیگ بازی داریم، آنها تیم خیلی خوبی هستند و مسابقه سختی را پیش رو داریم. باید ابتدا خودمان را خوب ریکاوری کنیم و بعدا آماده مسابقه شویم.

تگ ها


فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال