کعبی: خسته شدم از بس درمورد مشکلات مالی حرف زدم

به گزارش مدال به نقل از ورزش 11 ، حسین کعبی در مورد شرایطسپیدرودو بازی دوستانه این تیم برابر سایپا گفت: بازی خوبی مقابل سایپا انجام دادیم و هر دو تیم از این مسابقه سود بردند ......

به گزارش مدال به نقل از  ورزش 11 ، حسین کعبی در مورد شرایط سپیدرود و بازی دوستانه این تیم برابر سایپا گفت: بازی خوبی مقابل سایپا انجام دادیم و هر دو تیم از این مسابقه سود بردند. در هر دو تیم تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه حضور داشتند و ما با دو گل جلو افتادیم. البته روی غفلت دو گل خوردیم و دو پنالتی هم برای ما گرفته نشد، هرچند که برای سایپا هم پنالتی گرفته نشد. درمجموع بازی خوبی بود و هر دو تیم از این مسابقه دوستانه استفاده کردند.

وی در ادامه افزود: خدا را شکر همه چیز خوب است. تنها چیزی که ما را اذیت می کند مشکلات مالی است که هنوز حل نشده. فصل گذشته بازیکنان، مربیان و هواداران کارشان را به بهترین شکل انجام دادند و قبلاً هم گفته بودم که حالا نوبت مسئولان است تا مشکلات مالی را برطرف کنند. در این مدت آن قدر درمورد مشکلات مالی صحبت کرده ام که خسته شدم و متأسفانه هنوز هم چیزی عوض نشده است.

مدافع - هافبک  تیم فوتبال سپیدرود رشت همچنین خاطر نشان کرد: سپیدرود بعد از پنج دهه به سطح اول فوتبال ایران برگشته است. واقعاً حیف است که تیم سپیدرود با این همه هواداران دچار مشکلات مالی شود. امیدوارم مسئولان به صورت جدی درمورد مشکلات مالی ما تصمیم بگیرند.

کعبی راجع به قرعه سپیدرود در فصل جدید لیگ برتر گفت: تمام بازی ها سخت است، ولی حداقل خوشحالیم که در هفته های ابتدایی به جنوب نمی رویم، چون گرمای هوا می تواند برای هر تیمی آزاردهنده باشد. قرعه ما بد نیست و تلاش می کنیم تا نتایج خوبی در هفته های ابتدایی بگیریم.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال