کعبی: در بازی با گل‌گهر با روان تیم ما بازی شد

بازیکن تیم فوتبال مس رفسنجان می‌گوید تیمش باید از دیدار برابر آلومینیوم در مسیر پیروزی قرار بگیرد....

عقیل کعبی بازیکن تیم فوتبال مس رفسنجان در گفتگو با "ورزش سه"، درباره شکست برابر گل‌گهر سیرجان بیان کرد: در این بازی با روان ما بازی کردند. ما هتلی در رفسنجان بودیم ولی ما را از این هتل درآوردند و به کرمان فرستادند و تیم گل‌گهر را جایگزین ما کردند. واقعا خیلی سخت بود. ما سه ساعت قبل از بازی آماده بودیم که از کرمان به رفسنجان بیاییم و اگر رفسنجان بودیم، بیشتر از ۱۰ دقیقه این کار زمان نمی گرفت. ما یک ساعت و نیم در راه بودیم و خیلی اذیت شدیم.


او سپس در مورد شرایط فنی بازی بیان کرد: دو گل بچه گانه خوردیم. از قبل می دانستیم و مربی توضیح داده بود که چطور گل نخوریم ولی نتوانستیم کاری که مربیان خواستند را انجام بدهیم. باید بیشتر تلاش کنیم تا نقاط ضعفمان را برطرف کنیم. لیگ برتر جای اشتباه نیست. همیشه باید بهترین عملکرد را داشته باشید.


او سپس در مورد داوری عنوان کرد: نمی دانم ولی فکر می کنم گل منشا آفساید بود. نمی توان حرف زد و اگر حرف بزنیم محروم می شویم. البته آنها هم کار سختی دارند ولی همیشه اشتباه هست.
بخش بعدی حرف های عقیل کعبی در مورد چمن مصنوعی ورزشگاه شهدای مس رفسنجان بود و در این مورد گفت: به هر حال بازیکنان در تیم ما زیاد در چمن مصنوعی بازی نکرده اند، ولی باید عادت کنیم، چون حداقل تا نیم فصل در این زمین باید بازی کنیم. نمی توانیم بگوییم به خاطر این زمین باختیم؛ باید یاد بگیریم که در آن چطور بازی کنیم.


کعبی در رابطه با بازی بعدی مقابل آلومینیوم توضیح داد: هر دو تیم دو بازی قبلی خودشان را باخته اند. هر دو تیم برای برد به این بازی وارد می شوند تا با پیروزی از زیر فشار خارج شوند. امیدوارم این هفته استارت را بزنیم تا در هفته های آینده بهتر بازی کنیم.

تگ ها


عقیل کعبی مس رفسنجان