کعبی: کار سختی برای کسب سهمیه در پیش داریم

حسین کعبی مربی تیم فوتبال فولاد کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا توسط این تیم را کاری دشوار دانست....

به گزارش مدال و به نقل از تسنیم، حسین کعبی شرایط تیم فولاد را در آستانه دیدار برابر پیکان در هفته بیستم مسابقات لیگ برتر مطلوب خواند و گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد و در بازی قبلی تیم خوب شهر خودرو را با دو گل شکست دادیم تا موقعیت فولاد بهتر شود. ما تیم خوبی داریم و در نیم‌فصل دوم چند بازیکن خوب به فولاد اضافه شدند تا قدرت فنی تیم بالاتر برود. البته بازیکنان قبلی هم زحمت کشیدند و کیفیت بسیار بالایی داشتند.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا فولاد می‌تواند در این فصل سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند؟»، خاطر نشان کرد: رقابت در بالای جدول بسیار فشرده است و شش هفت تیم برای قهرمانی و رسیدن به سهمیه تلاش می‌کنند. البته باید بضاعت تیم‌ها، شرایط مالی و هزینه‌ها را هم در نظر گرفت و نباید انتظارات از فولاد غیرمنطقی باشد. ما تلاش می‌کنیم تا بهترین عملکرد را در بازی‌های آینده داشته باشیم و در پایان لیگ یک جایگاه آبرومندانه به دست بیاوریم.

مربی تیم فوتبال فولاد راجع به دیدار تیمش برابر پیکان در هفته بیستم لیگ برتر تصریح کرد: هر بازی سختی‌های خاص خودش را دارد. پیکان هم تیمی است که به تازگی کادر فنی‌اش را تغییر داده و در زمین خودش دنبال پیروزی است. با این حال فولاد هم به چیزی جز برد فکر نمی‌کند. ما در خارج از خانه هم دنبال پیروزی هستیم و امیدوارم سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.

کعبی با اشاره به انتخاب دراگان اسکوچیچ به‌عنوان سرمربی جدید تیم ملی تصریح کرد: خیلی‌ها منتظر بودند سرمربی تیم ملی ایرانی باشد، ولی در نهایت فدراسیون یک مربی خارجی را انتخاب کرد. ما که همیشه از تیم ملی حمایت کردیم و حالا هم حمایت می‌کنیم. در مورد انتخاب اسکوچیچ هم فدراسیون باید پاسخگو باشد، چون ما تصمیم‌گیرنده نبودیم. من برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در مسابقات انتخابی جام جهانی بهترین نتایج را بگیرد.

بیشتر بخوانید:
مبلغ قرارداد شیخ دیاباته لو رفت
محرومیت یک ساله داور به دلیل کتک زدن بازیکن!
ستاره پرسپولیس به بازی با شارجه می‌رسد؟ 

تگ ها


حسین کعبی فولاد اخبار فولاد لیگ برتر ایران فوتبال ایران فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال