کعبی: خودمان را برای بازی با استقلال آماده می‌کنیم

مربی فولاد خوزستان در جریان اردوی آماده سازی این تیم در تهران، پاسخگوی خبرنگاران بود....

به گزارش "ورزش سه" حسین کعبی در پایان آخرین مرحله تمرینی تیم فولاد خوزستان در تهران در خصوص آخرین وضعیت این تیم گفت: وضعیت خوبی داریم؛ در این مدت در تهران، صبح و عصر تمرینات خوبی را برگزار کردیم. امروز روز آخر اردوی ما بود و خودمان را برای بازی با استقلال که چهارم تیرماه در اهواز برگزار می‌شود آماده می‌کنیم. ان‌شاءالله بتوانیم بازی خوبی ارائه بدهیم و نتیجه بگیریم. تمرینات آنقدر خوب بود که بچه‌ها و مربیان لذت بردند. واقعاً شرایط سخت است و ۱۰ بازی خیلی سخت داریم. هر بازی برای‌مان حکم فینال دارد.

کعبی در مورد مصدومیت بازیکنان در تمرینات پس از ۲ ماه تعطیلی عنوان کرد: صد درصد بعد از حدود ۲ یا ۳ ماه استراحت وقتی بازیکن ناگهان در این گرما و وسط فصل به بدنش فشار بیاورد مصدوم می‌شود، باید به برنامه‌ای که فدراسیون داده احترام بگذاریم چون واقعاً این اتفاق در کل دنیا افتاده و فقط در ایران نیست؛ بازیکن باید آنقدر حرفه‌ای باشد چون سال خیلی بدی داشتیم هر کسی مصدوم شود باید خودش را برای سال‌های بعد آماده کند. واقعاً لذت فوتبال به این چیزها و اتفاقات عجیب و غریب است که خبر نمی‌کند. بازیکن باید حرفه‌ای باشد و فکر و دیدش در زمین فوتبال باشد.

مربی فولاد در مورد وضعیت قرمز استان خوزستان و اینکه آیا اعضای تیم فولاد نگران میزبانی با این وضعیت در شهر اهواز نیستند، گفت: این تصمیم را باشگاه می‌گیرد. کل فکر و ذهن ما این است که چهارم باید بازی کنیم حالا می‌خواهد در زمین بی‌طرف باشد یا در اهواز باشد. ما فکرمان را روی تمرینات و بازیکنان گذاشته‌ایم تا مصدوم نشوند این تصمیم را باشگاه فولاد و رئیس آن باید بگیرند که می‌توانیم در زمین بی‌طرف بازی کنیم یا باید در خوزستان بازی کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا در مورد این موضوع صحبتی با باشگاه شده است، اظهار داشت: نه، فعلاً صحبت خاصی نشده است.

کعبی در مورد تأخیر به وجود آمده در لیگ و اینکه آیا این اتفاق به نفع یا ضرر تیم فولاد شده است، عنوان کرد: صد درصد به ضرر ما بوده است. صد درصد دوست داشتیم بازی کنیم. اما باید به تصمیمی که فدراسیون گرفته احترام گذاشت. ما به آن احترام گذاشتیم. مریضی طوری است که کل ایران را گرفته و نمی‌شود کاری کرد.

وی در مورد به تعویق افتادن بازی با استقلال که قرار بود ۲۹ خرداد برگزار شود اما حالا باید با یک هفته تأخیر انجام شود، گفت: فرقی نمی‌کند که می‌خواهد بیست و نهم خرداد باشد یا چهارم تیر. باید بالاخره یک روزی بازی کنیم به نظرم هیچ اتفاقی نیفتاده است و ان‌شاءالله بتوانیم چهارم بازی کنیم ونتیجه بگیریم.

تگ ها


فولاد خوزستان دسته یک حسین کعبی سپیدرود رشت