کفاشیان: قراردادشان فسخ هم می شد نباید بازی می کردند

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی-به باور علی کفاشیان احسان حاج صفی و مسعود شجاعی حتی به بهانه فسخ قراردادشان هم نباید تیم پانیونیوس را در مصاف با تیم رژیم صهیونیستی همراهی می کردند! تازه ترین صحبت های علی کفاشیان نایب ر ئیس اول فدراسیون فوتبال را می خوانید: *ابتدا در مورد شرایط تیم ملی فوتسال ایران صحبت کنید؟ خوشبخت ......

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی-به باور علی کفاشیان احسان حاج صفی و مسعود شجاعی حتی به بهانه فسخ قراردادشان هم نباید تیم پانیونیوس را در مصاف با تیم رژیم صهیونیستی همراهی می کردند!

تازه ترین صحبت های علی کفاشیان – نایب ر ئیس اول فدراسیون فوتبال را می خوانید

*ابتدا در مورد شرایط تیم ملی فوتسال ایران صحبت کنید؟

خوشبختانه تیم ملی تمرینات خود را برای حضور در مسابقات داخل سالن آسیا آغاز کرده و همه چیز خوب است. ما برنامه های خوبی برای تیم ملی داریم و همه امکانات را فراهم می کنیم تا تیم ملی به نتیجه برسد.

*سوال بزرگی که این روزها برای اهالی فوتسال وجود دارد این است که چرا با وجود شما در کرسی آسیایی فوتسال، میزبانی مسابقات جام ملت های آسیا به ایران نرسید؟

ببینید سیاستی که وجود دارد این است که کشورهای کوچکتر و جدیدتر اگر امکانات لازم را دارند برای توسعه فوتسال میزبان مسابقات مهم شوند. نمی شود که همیشه ایران و تایلند میزبان باشند.

*از نظر شما نایب قهرمانی گیتی پسند در آسیا موفقیت است یا ناکامی؟

به نظر من نایب قهرمانی خوب بود چون در این مسابقات باشگاه ها با تمام توان حاضر می شوند. تیمی در این مسابقات ضعیف نیست و همه تیم ها با برنامه آمده بودند. اتفاقا به نظر من برنده اصلی این مسابقات ایرانی ها بودند که در اکثر تیم ها چه به عنوان مربی و چه بازیکن حضور پرقدرتی داشتند.

*در مورد عملکرد کاظم سلیمانی در کمیته فوتسال هم انتقادات زیادی است.

به نظر من کار سلیمانی خوب است.

*می خواهیم کمی هم در مورد اتفاقات روز فوتبال حرف بزنیم، نظر شما در مورد حرکت عجیب شجاعی و حاج صفی چیست؟

مسلما رسیدگی به این مسئله جزو اولویت های هیئت رئیسه و مسئولان حقوقی فدراسیون فوتبال است. قطعا این 2 بازیکن با باشگاه شان قرارداد دارند اما اگر حتی قراردادشان هم فسخ می شد نباید مقابل نماینده رژیم صهیونیستی بازی می کردند. به هر صورت این 2 بازیکن اشتباه کردند. شجاعی و حاح صفی سال ها برای فوتبال ایران زحمات زیادی کشیده اند و باید با مطالعه در خصوص آنها تصمیم گیری شود.

*در مورد کی روش چه نظری دارید؟

خیلی داخل فوتبال نیستم و اگر هم باشم نمی خواهم در مورد فوتبال صحبت کنم! بهتر است در مورد این مسائل خود تاج صحبت کند. بالاخره باید یه چیزهایی بماند که تاج در هم در مورد آن حرف بزند (باخنده).

*شنیده می شود قرار است برای حضور در انتخابات کمیته ملی المپیک ثبت نام کنید، درست است؟

فعلا که پیشنهادی نبوده و وقتش هم نیست که در موردش حرف بزنیم. البته تصمیمی هم برای ورود به این موضوع ندارم و به قول معروف زود است در موردش حرف بزنم.

*سلطانی فر به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت ورزش توسط رئیس جمهور برای دولت دوازدهم به مجلس معرفی شد، نظر شما در مورد عملکرد سلطانی فر در وزارت ورزش چیست؟

فکر می کنم عملکرد ایشان خوب بوده و به نظرم توانمندی خوبی دارند. سلطانی فر می تواند قدم های خوبی برای ورزش ایران بردارد.

*راستی! چند وقتی است شنیده می شود قرار است از سمت تان در فدراسیون فوتبال استعفا بدهید.

این شایعات تخیلی و قدیمی است شما باور نکنبد!

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال