کفش طلا؛ تاج و تخت لواندوفسکی تصرف شد!

ستاره لاتزیو با هت تریک برابر هلاس ورونا به رکورد گلزنی روبرت لواندوفسکی رسید و به یک گل دیگر برای گذر از او نیاز دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جدال برای تصاحب کفش طلای ۲۰۲۰ بین روبرت لواندوفسکی، چیرو ایموبیله و کریستیانو رونالدو همچنان ادامه دارد. فصل جاری کفش طلا در نهایت به همین سه مهاجم خواهد رسید و حالا شانس چیرو ایموبیله بیشتر از دو نفر دیگر است.

ستاره ملی پوش لاتزیو در نیمه دوم بازی شب گذشته تیمش در زمین هلاس ورونا(پیروزی ۱-۵) موفق به ثبت هت تریک شد(یک گل از روی نقطه پنالتی) تا تعداد گل هایش را به ۳۴ برساند و با روبرت لواندوفسکی ستاره بایرن برابر شود.

ایموبیله در بازی قبلی لاتزیو برابر کالیاری هم گلزنی کرده بود و حالا سه گل با رونالدو فاصله ایجاد کرده است. ۱۴ گل ایموبیله در این فصل از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است.

کریستیانو هم شب گذشته موفق به گلزنی برابر سامپدوریا شد و البته یک پنالتی را هم دقیقه ۸۸ از دست داد تا تعداد گل هایش به ۳۱ برسد. به فاصله دو بازی تا پایان سری آ باید دید در نهایت ایموبیله آقای گل سری آ و فاتح کفش طلا خواهد شد یا رونالدو می تواند این فاصله زیاد را به نحوی جبران کند.

جدول کفش طلا

روبرت لواندوفسکی(بایرن مونیخ): ۳۴ گل و ۶۸ امتیاز

چیرو ایموبیله(لاتزیو): ۳۴ گل و ۶۸ امتیاز

کریستیانو رونالدو(یوونتوس): ۳۱ گل و ۶۲ امتیاز

بیشتر بخوانید:

لیورپول هنوز موفق به توافق با بایرن نشده است

اولین مأموریت بایرن بعد از فتح بوندسلیگا از نگاه فلیک

 

 

تگ ها


کریستیانو رونالدو روبرت لواندوفسکی سویا بایرن مونیخ فوتبال جهان چیرو ایموبیله یوونتوس لاتزیو فوتبال