کلاس درس ساکت: حریف را اینطور بگیرید!(عکس)

سرمربی نساجی نکات فنی مهمی را به بازیکنانش در آستانه دیدار برابر پدیده گفت....

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال نساجی مازندران در شرایطی فردا مقابل پدیده مشهد قرار می‌گیرد که حریف آنها در سه مسابقه اخیرش فراتر از انتظار ظاهر شده و توانسته سه پیروزی به دست بیاورد تا تبدیل به یک مدعی کسب سهمیه آسیایی شود، اما با این وجود قائم‌شهری‌ها با سرمربیگری ساکت الهامی به دنبال پایان این روند برای شاگردان سیدمهدی رحمتی هستند.

ساکت الهامی که پس از حضور در نساجی تحول زیادی در این تیم به وجود آورد و توانست این تیم را از رتبه پانزدهم به سیزدهم برساند، در تمرینات قبل از دیدار با پدیده نکات تاکتیکی و کارهای دفاعی را به شاگردان خود گوشزد کرد تا بتوانند مقابله تیمی که در سه هفته اخیر برنده شده، سربلند بیرون بیایند و صاحب سه امتیاز بشوند.

الهامی که همواره شخصاً تصمیم به تمرین دادن تیمش می گیرد و دستورات تاکتیکی را عنوان می‌کند، قبل از مسابقه با پدیده نحوه یارگیری و دور نخوردن از بازیکنان حریف را به شاگردان خود عنوان کرد تا آنها کمترین اشتباه را مقابل حریف مشهدی داشته باشند و بتوانند به امتیاز برسند.

ساکت که سال گذشته همراه با تراکتور توانست حریف مشهدی را شکست بدهد، حالا به دنبال تکرار این پیروزی در قامت سرمربی نساجی است تا بتوانند شرایط خود را در پایین جدول بهتر کنند و با کسب پیروزی در قائم‌شهر بیشتر از همیشه به بقا در لیگ برتر نزدیک بشوند.

تگ ها


ساکت الهامی نساجی مازندران