کلافگی PSG از مصدومیت دوباره امباپه

توماس توخل، سرمربی پاری سن ژرمن از تعدد مصدومان تیمش عصبانی است....

به گزارش "ورزش سه"، پاری سن ژرمن در فصل جدید مصدومیت زیادی داشته و اخیرا کیلیان امباپه، ستاره جوان و فرانسوی نیز به این فهرست اضافه شده و دوباره مصدوم شده است. توماس توخل، سرمربی آلمانی در نشست خبری قبل از دیدار فردا شب تیمش برابر استراسبورگ حاضر شده و در مورد خیل عظیم بازیکنان مصدوم تیمش در فصل جدید توضیحاتی ارائه داده است.

توماس توخل گقت: "من نمی دانم برای بازی فردا چه کاری انجام دهم و هنوز در مورد اینکه چه کسی بازی خواهد کرد تصمیم نگرفته ام. برخی از بچه ها در معرض آسیب دیدگی هستند و من هنوز تصمیم نگرفته ام. باید با پزشک و فیزیوتراپ تیم درباره بازیکنان صحبت کرده و در ادامه منتظر آخرین جلسه تمرینی باشم.

وضعیت در حال حاضر به همین شکل است . ما نمی دانیم در پنجره نقل و انتقالات چه خواهیم کرد. اما صادقانه بیش از اندازه به احتمال جذب بازیکن در زمستان فکر نکرده ام. همیشه باید با شرایط فعلی سازگار شویم، ما در لیگ قهرمانان حضور داشتیم و شرایط در مرحله گروهی دشوار بود، بنابراین من نمی توانستم به موضوع دیگری فکر کنم. مهمترین هدفم این است که تعداد بازیکنان آسیب دیدگی کمتر شود و حالا تمرکز من روی این مسئله است. ما به همه بازیکنان نیاز داریم و مصدومیت های این فصل برای ما بسیار سنگین است."

تگ ها


کیلیان امباپه پاری سن ژرمن توماس توخل