کلاف سردرگم انتخاب جانشین یک استقلالی؛ بعد از دایی نوبت کیست؟

انتخاب جانشین علیرضا منصوریان در تیم فوتبال ذوب آهن حالا به یک معمای پیچیده تبدیل شده است...

به گزارش مدال، پس از آنکه علیرضا منصوریان نتوانست به همراه تیم فوتبال ذوب آهن در نیم فصل اول نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر نتایج راضی کننده ای بگیرد، مسئولان این باشگاه وی را برکنار کردند و قول دادند بزودی جانشین وی را انتخاب کنند.

منصوریان روز 27 آذرماه از مسئولیت خود در تیم ذوب آهن کناره گیری کرد و از آن پس این تیم با هدایت استکی کارش را ادامه داد و مسئولان باشگاه هم رایزنی برای انتخاب جانشین وی را آغاز کردند اما با وجود گذشت نزدیک به یک ماه از این اتفاق هنوز تکلیف سرمربی سبزپوشان اصفهانی مشخص نشده است.

نکته عجیب در انتخاب جانشین علیرضا منصوریان این است که بین مسئولان باشگاه و اعضای هیات مدیره برای انتخاب او اختلاف نظرهایی وجود دارد و هر گروه تلاش می کند گزینه خودش را به عنوان سرمربی معرفی کند. 

در حالی که هفته گذشته توافق کامل با علی دایی صورت گرفته بود و قرار شده بود مراسم معارفه وی عصر همان روز توافق در باشگاه برگزار شود، یک تماس عجیب حضور وی در اصفهان را منتفی کرد. پس از این اتفاق هیات مدیره باشگاه به این نتیجه رسیدند که برای ادامه کار از یک سرمربی خارجی استفاده کنند.

روز شنبه در اطلاعیه ای که از سوی باشگاه ذوب آهن صادر شد تاکید شده بود که با گزینه خارجی به توافق رسیده اند و پس از حضور وی در ایران و عقد قرارداد اسم این سرمربی اعلام خواهد شد. 

اما خبرنگار مدال کسب اطلاع کرد که قرار است در مدیریت کارخانه ذوب آهن تغییراتی صورت بگیرد. این تغییر که در حد مدیرعامل خواهد بود روی انتخاب جانشین منصوریان تاثیر مستقیم خواهد گذاشت. در این مورد گفته می شود که به مدیرعامل ذوب آهن اعلام شده تا تعیین تکلیف مدیرعامل کارخانه نام سرمربی خارجی را اعلام نکنند.

این احتمال وجود دارد که مدیرعامل جدید کارخانه ذوب آهن حضور سرمربی خارجی را منتفی کند و بازهم سراغ یک ایرانی بروند تا او را جانشین منصوریان کنند.

بیشتر بخوانید:

توئیت عجیب علیه خرید احتمالی استقلال

تگ ها


علیرضا منصوریان اخبار ذوب آهن فوتبال