کلام آخر بشار رسن: می‌خواهم بروم!

هافبک عراقی سرخپوشان بار دیگر تاکید کرد که می‌خواهد از جمع شاگردان گل محمدی جدا شود و به قطر سفر کند....

به گزارش "ورزش سه" جدایی بشار رسن هافبک بازیساز پرسپولیس که در سه فصل اخیر نمایش درخشانی را در ترکیب سرخپوشان داشته و در میان هواداران نیز محبوبیت ویژه‌ای را دارد، از جمع شاگردان گل محمدی سوژه روزهای اخیر رسانه‌ها بوده است؛ رسن به رغم بازگشت دوباره به ایران، به دنبال آن است تا بتواند رضایت مدیران پرسپولیس را جلب کند و رضایت‌نامه خود را به مقصد فوتبال قطر بگیرد. از تیم القطر به عنوان مقصد احتمالی رسن یاد می‌شود.

هافبک عراقی پرسپولیس دقایقی قبل با انتشار پستی ویدئویی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، به حواشی روزهای اخیر واکنش نشان داد و بار دیگر خواستار جدایی از جمع سرخپوشان شد؛ درخواست رسن در حالی بار دیگر مطرح شد، که یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس به شدت مخالف جدایی او است. رسن در ویدئو اینستاگرامی خود گفت: من بهترین ۳ سال فوتبالم رو در پرسپولیس داشتم و بهترین بازیها را در این تیم ‌انجام دادم. هیچ کجای دنیا دیگر چنین هواداران و حمایتی نخواهم دید. من با وجود مصدومیت ها و حتی پس از فوت مادرم هم برای پرسپولیس بازی کردم و هواداران‌ همیشه به من می‌گویند با معرفت!

وی همچنین از تجربه شیرین صعود به فینال آسیا گفت و ادامه داد: در این سالها چندین مربی، مدیرعامل و بازیکن آمدند و رفتند ولی باز هم پرسپولیس نتیجه گرفت، ما با ۱۳ بازیکن به فینال آسیا رسیدیم اما الان بدون من هم بازیکنان خوب زیادی در تیم حضور دارند.

رسن درباره دیدار شب گذشته‌اش با رسول پناه گفت: همه جلسه های من با مدیران باشگاه در این چند سال ۱ ساعت طول نکشید اما دیشب نزدیک ۲ ساعت با رسول پناه صحبت می‌کردیم؛ من بازیکن ایرانی نیستم و باید یه روزی برم از اینجا اما باشگاه به من این اجازه را نمیدهد. از باشگاه پرسپولیس و هواداران خواهش می کنم کمکم کنند، انشاالله قهرمان آسیا می شویم.

هافبک عراقی از دلیل اصرارش برای سفر به قطر پرده برداشت و گفت: رفتن به قطر به‌خاطر مشکلات خانوادگی، آینده زندگی‌ام و خواسته خودم است و کسی به من این حرفها را یاد نداده است؛ از قطر به ایران آمدم تا به صورت دوستانه جدا شوم چرا که مشکلات زیادی دارم. هرکجا که باشم بعنوان یک هوادار ‌پرسپولیس آرزوی موفقیت برای این تیم و هواداران آن را دارم. از الان هوادار و عاشق پرسپولیس هستم و در هیچ تیمی نمی توانم هوادارانی به مانند هوادار پرسپولیس پیدا کنم.

تگ ها


بشار رسن پرسپولیس تهران