کلانتری: باختیم اما آخر الزمان نشده است!

سرمربی فجرسپاسی شیراز مسئولیت شکست تیمش در مسجدسلیمان را به گردن گرفت و این‌چنین گفت که مشکلات تیمش برای هفته‌های آینده حل خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه" بعد از شکست دو گله در مسجدسلیمان مقابل نفت، علی‌اصغر کلانتری در نشست خبری بعد از بازی حاضر شد و پاسخگوی خبرنگاران بود؛ او در بخش ابتدایی صحبت‌هایش درباره بازی گفت: اول باید سه امتیاز حساس به دست آمده برای تیم نفت را به مردم مسجدسلیمان، کادرفنی و بازیکنان‌شان تبریک بگویم؛ درباره بازی هم، ما گل اول را در شرایطی عکس جریان بازی دریافت کردیم، روی یک ارسال از کنار و غفلت‌مان این گل را دریافت کردیم و در کل می‌خواهم بگویم که ما از نظر فنی خوب بازی کردیم و موقعیت زیاد ایجاد کردیم  مخصوصا در نیمه دوم حاکم مطلق زمین بودیم و تعداد زیاد موقعیت ساختیم.

وی افزود: اما ۳ امتیاز را به تیم نفت مسجدسلیمان دادند، چون باهوش عمل کردند و نیمه دوم می‌دانستیم روی ضدحملات برنامه‌ریزی می‌کنند چون نیمه اول را برده بودند و سه امتیاز حساس را می‌خواهند؛ به نظر من این باخت و مسائل فنی که به وجود آمده را نباید گردن بازیکن انداخت، این‌که موقعیت‌هایی که به گل تبدیل نکردیم و گل‌هایی رو غفلت خوردیم مقصر منِ سرمربی هستم. مشکلات فنی که وجود دارد، باید حتماً حل کنیم، آخرالزمان نشده است!

کلانتری در بخش پایانی صحبت‌های خود گفت: باید حتما ببینیم که وقتی می‌توانیم به راحتی در مسجدسلیمان فوتبال بازی کنیم و از تمام صحنه‌هایی که می‌توانیم روی دروازه حریف به گل برسیم، استفاده کنیم اما در مقابل گل دریافت می‌کنیم، حتماً عدم تمرکزی است که باید بررسی شود؛ من هم به عنوان مسئول فنی حتما باید به این مسئله رسیدگی کنم و مقصر اول و آخر این باخت من هستم. به کوبل داوری تبریک می‌گویم، آقای ترابیان خیلی خوب سوت زدند و دو تیم از نظر داوری روز راحتی داشتند.

تگ ها


علی کلانتری فجر سپاسی