کلانتری: باخت به سپاهان فقط یک اتفاق بود

در روزی که ایوب کلانتری و هم تیمی هایش نتوانستند در زمین ارایه گر بازی خوبی باشند نساجی ۴ گل از تیم سپاهان خورد و این نتیجه با توجه به بازی های این تیم در ۵ هفته ابتدایی غافلگیرانه بود....

به گزارش "ورزش سه"، این هافبک باتجربه و شوتزن در مورد دلایل شکست ۴-۰ نساجی در برابر سپاهان می گوید: صحنه هایی که در بازی ما با سپاهان رقم خورد یک اتفاق و یک غافلگیری بود. شما تیم نساجی را در ۵ هفته ابتدایی دیده بودید که در برابر حریفان ارایه گر بازی خوبی بود. حتی در خیلی از بازی ها تاکتیک ما بر حریف غالب بود و موقعیت های زیادی را خلق می کردیم. گل اول سپاهان ما را غافلگیر کرد و در ادامه هر قدر تلاش کردیم ره به جایی نبردیم  و در نهایت یک شکست سنگین را تجربه کردیم. البته در روزی که تلاش های ما ره به جایی نبرد یک سری از اتفاقات هم رخ داد که به پیروزی پر گل حریف دامن زد. به اعتقاد خودم داور در دو صحنه می توانست پنالتی بگیرد که این کار را انجام نداد. البته ما نباید پشت بحث داوری خود را پنهان کنیم و حتی بگوییم که اشتباهات داوری باعث باخت ما شد. اشتباهات داوری در همه بازی ها وجود دارد و ما باید آنقدر موثر بازی کنیم در روزی که داور هم اشتباه می کند به نتیجه مطلوب برسیم.

ایوب در واکنش به اینکه آیا این باخت می تواند سیر صعودی نساجی را تا پیش از بازی با سپاهان متوقف کند؟ گفت: نه اینطور نخواهد شد. ما همان تیم با کیفیت پیش از بازی با سپاهان هستیم. بازی با سپاهان روز بازی ما نبود. از این اتفاقات در فوتبال رخ می دهد. همین سپاهان در دو بازی با گل گهر و نفت مسجد سلیمان ۶ گل خورد در حالی که یک تیم قوی و پر مهره است و تصور چنین شکستی را در برابر این تیم ها نداشت. اتفاقات بازی با سپاهان دیگر تکرار نخواهد شد. ما از این به بعد بیشتر تلاش خواهیم کرد. به بازی آینده نگاه مثبتی داریم و همه تلاش خواهیم کرد دل هواداران را شاد کنیم. باور کنید بعد از بازی ما اصلا شرایط روحی و روانی خوبی نداشتیم و این به خاطر ناراحتی هواداران بود. ناراحتی ما مضاعف بود به این خاطر که این شکست در وهله نخست برای خودمان دردناک بود. اما از فردا که دوباره تمرین را شروع می کنیم با یک روحیه خوب کار را استارت می زنیم. این شکست را فراموش می کنیم چون بازی بعدی در پیش است و بازی بعدی این فرصت را به شما می دهد که اگر دربازی گذشته اشتباه داشتی اشتباهت را جبران کنی. به نوبه خودم از کادر فنی و هم چنین تماشاگران خوب نساجی عذرخواهی می کنم. امیدوارم باز هم بازیهای خوب خود را برای هواداران تکرار کنیم.

تگ ها


ایوب کلانتری نساجی مازندران