کلانتری: باید برنامه‌های تاکتیکی فجر را تغییر بدهیم

سرمربی تیم فوتبال فجرشهید سپاسی شیراز از عملکرد شاگردانش پس از تساوی خانگی برابر مس رفسنجان ابراز رضایت کرد....

 به گزارش "ورزش سه"، علی‌اصغر کلانتری سرمربی فجرشهید سپاسی شیراز پس از دیدار تیمش مقابل مس رفسنجان و تساوی بدون گل برابر این تیم در نشست خبری اینطور حرف هایش را آغاز کرد: قبل از بازی هم می‌دانستیم و اعلام هم کردیم که با تیم خیلی خوب مس بسیار سخت خواهد بود. این تیم در فاز دفاعی و حمله بازیکنانی با قابلیت بالا دارد. ما آمده بودیم برنده باشیم و ۳ امتیاز را بگیریم تا دقایق پایانی هم به حریف فشار آوردیم. وارد فاز دفاعی نشدیم، اما مس تیمی نیست که هر تیمی بتواند به سادگی آن را شکست دهد.


کلانتری در ادامه با تمجید از ربیعی سرمربی مس اضافه کرد: ربیعی سال‌ها است که شایستگی خود در این فوتبال را نشان داده است. تیم پرمهره و ممتول مس به دست ربیعی به خوبی جمع و جور شده است. با وجود شرایطی که حریف‌مان داشت از بازیکنانم تشکر می‌کنم. امروز به گونه‌ای بازی کردیم که از آن رضایت دارم. خط هافبک و میانه میدان تیم حریف را بستیم. آنها در بازی‌های گذشته عملکرد خیلی خوبی داشتند و می‌دانستیم که تمام قدرت آنها در خط میانی است. سعی کردیم این قدرت را کم کنیم و در نهایت بازی مساوی شد. 


سرمربی فجر در مورد عملکرد داور مسابقه هم صحبت کرد و گفت: از  داوری راضی بودم، اما یک صحنه مشکوک بود. خدا کند کارشناسان آن صحنه را پنالتی تشخیص ندهند. صحنه‌ای که ما دیدیم مشکوک بود و دلم نمی‌خواهد کسی بگوید آن صحنه پنالتی بود، چون درد ما بیشتر می‌شود.


بخش بعدی صحبت های کلانتری در رابطه با مصدومان تیمش بود و در این مورد توضیح داد: در حال حاضر ۴ - ۵ بازیکن مصدوم داریم و هر کدام که به تیم اضافه شود کمک حال ما خواهند شد. به آینده امیدوار هستیم. فشردگی مسابقات هم کمی برای‌مان سخت است، اما تلاش می‌کنیم با دل و جان بازی کنیم.


سرمربی فجر در رابطه با نقاط قوت و ضعف تیمش هم در پایان حرف زد و گفت: با تغییراتی که انجام داده‌ایم و تمریناتی که دنبال می‌کنیم می‌خواهیم نقاط ضعف را برطرف کنیم. بیشتر در ریکاوری هستیم و سعی می‌کنیم خط هجومی خود را تقویت کنیم و نیاز به خودباوری داریم. بازیکنان مشکلی ندارند و ما باید برنامه‌های تاکتیکی خود را تغییر دهیم تا موقعیت‌های بهتری خلق کنیم.

تگ ها


علی کلانتری فجر سپاسی