کلانتری: لیگ برتر خیلی مهم‌تر از جام حذفی است

سرمربی فجر سپاسی معتقد است موفقیت آنها در لیگ برتر ارزش بیشتری نسبت به برد در جام حذفی دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، علی‌اصغر کلانتری در نشست خبری قبل از بازی فجر سپاسی مقابل آلومینیوم اراک اظهار کرد: خوشحال هستیم که پس از ۱۰ روز دوباره به اراک آمدیم و بعد از مسابقه لیگ برتر، باید در جام حذفی برابر آلومینیوم قرار بگیریم که هر دو بازی حائز اهمیت است.

او ادامه داد: برنامه‌ریزی داشتیم تا با توجه به شرایط تیمی خودمان، نمایش خوبی داشته باشیم و با استفاده از نفراتی که کمتر در لیگ برتر به میدان رفتند، عملکرد قابل قبول و تماشاگر پسندی ارائه کنیم.

سرمربی تیم فجر شهید سپاسی در خصوص استراحت به برخی بازیکنان در جام حذفی عنوان کرد: واقعیت این است که هر ۳۰ بازیکن ما شرایط نزدیک بهم دارند و فاصله زیادی بین نفرات ما نیست. گاهی اوقات برخی بازیکنان پشت سر هم به میدان می‌روند که بخاطر خستگی زیاد در مسابقات لیگ برتر و همچنین با توجه به اینکه ۱۰ روز قبل در اراک بودیم، به شیراز رفتیم و حالا دوباره در اراک هستیم و پس از آن باید به مسجدسلیمان برویم، شرایط سختی(از نظر بدنی) برای ما به وجود آمده است.

کلانتری تصریح کرد: سال اول حضور در لیگ برتر و موفقیت در آن اهمیت بسیار بیشتری نسبت به جام حذفی دارد و با توجه به اینکه بازیکنان ما اختلاف سطح کمی با یکدیگر دارند، دغدغه زیادی برای تغییر آنها نداریم و ان‌شاالله نفراتی که فردا استفاده می‌شوند، جایگزین‌های خوبی باشند و نمایش راضی کننده‌ای داشته باشند.

او در خصوص دیداری که در لیگ برتر مقابل آلومینیوم داشتند و شکست خوردند، عنوان کرد:مسابقه سختی در لیگ برتر انجام دادیم و تا دقیقه ۸۰ دروازه خودمان را بسته نگه داشتیم ولی در همان مسابقه از عملکرد بازیکنانمان راضی بودیم، اما در یارگیری و در یک سوم حمله دچار مشکل شدیم که امیدواریم در دیدار جام حذفی بهتر کار کنیم و این مشکلات را برطرف سازیم.

تگ ها


علی کلانتری فوتبال ایران جام حذفی فوتبال