کلانتری: هوادار یک سر و گردن بالاتر از تیم های دیگر بود

سرمربی فجرسپاسی، حریف امروز خود را قدرتمندترین حریفی دانست که در این فصل با آن روبرو شده است....

به گزارش ورزش سه؛ اصغر کلانتری، سرمربی تیم فجرسپاسی بعد از تساوی یک بر یک خانگی مقابل هوادار اظهار داشت: احترامی که به همه تیم هایی که تا کنون با آنها بازی کردیم، تیم هوادار را خیلی خوب دیدم، این تیم یک سر و گردن بالاتر از تیم های دیگر بود. این را می دانستیم و فریب دو بازی گذشته شان را که واگذار کرده بودند نخوردیم؛ آنها با وجود باخت در دو بازی گذشته ۱۰-۱۵ موقعیت گل داشتند.

وی ادامه داد: به همین دلیل خیلی سخت گیرانه بازی کردیم. تیم هوادار هم خیلی جلوی ما بازی درگیرانه و پرفشار ظاهر شد. به آقای عنایتی بابت ساختن چنین تیمی تبریک می گویم.

این بازی ها، بازی های ۷-۸ موقعیتی نیستند و بازی های تک موقعیتی هستند که ما هم از تک موقعیت مان استفاده کردیم و به گل رسیدیم. روی غفلتی که داشتیم یک دقیقه بعد گل خوردیم ولی در کل دو سه موقعیت در ادامه هر دو تیم داشتند و بازی نفس گیری بود. به نظرم نتیجه هم عادلانه بودند.

سرمربی فجر در خصوص شرایط چمن ورزشگاه یادآور شد: از آقای میری مسئول چمن فارس تشکر می کنم که بعد از بارندگی شیراز زمین را غلتک زدند تا چمن صاف تر شود و نسبت به بازی های قبل، بازی روان تری را شاهد بودیم.

تگ ها


دسته یک فجر سپاسی