کلانتری و اعتماد به خریدهای زمستانی

سرمربی باتجربه فجرسپاسی شیراز با استفاده از نفرات تازه‌وارد در بازار زمستانی، ترکیب امروز فجر را چینش کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از برتری هفته پنجم مقابل پیکان تهران، در یازده هفته متوالی فجرسپاسی شیراز نتوانسته با دست پر از میدان مسابقه خارج شود و دستاورد شاگردان کلانتری از این 11 دیدار تنها 6 امتیاز بوده است؛ عملکردی که باعث شده تا آن‌ها در جمع تیم‌های فانوس به دست لیگ قرار گیرند.

فجری‌ها برای کسب امتیاز به سیرجان سفر کرده‌اند و امیدوارند با به خدمت گرفتن بازیکنان جدید بازار نقل و انتقالات زمستانی، بتوانند حریف را غافلگیر کرده و با دست پر از میدان نبرد با گل‌گهر خارج شوند.

علی‌اصغر کلانتری سرمربی فجرسپاسی ترکیب امروز تیمش را با 4 تغییر نسبت به مسابقه قبلی فجر برابر نساجی چینش کرده و بازیکنان تازه‌وارد از جمله رضا علیاری، میلاد کمندانی و علی فاتح در ترکیب اصلی تیم شیرازی امروز به میدان می‌روند.

در کنار اعتماد به خریدهای زمستانی، غیبت 4 بازیکن کرونایی که علی‌اصغر کلانتری اسمی از آن‌ها در کنفرانس خبری پیش از بازی نیاورد و صرفا به این مسئله اشاره داشت، یکی دیگر از دلایل تغییرات انجام شده در ترکیب فجرسپاسی بوده است.

ترکیب یازده نفره فجرسپاسی برای دیدار با گل‌گهر سیرجان:

ایمان صادقی، سیروان قربانی، رضا علیاری، محمد قنبری، عرفان معصومی، احمدرضا زنده‌روح، میلاد کمندانی، رضا آقابابایی، شهرام گودرزی، فرزان دانا و علی فات

تگ ها


فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال