کلانی:در جلسه کمیته فنی صحبتی از انتخاب سرمربی تیم ملی نشد!

عضو کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال می‌گوید باوجود تشکیل جلسه این کمیته، درباره انتخاب سرمربی بعدی تیم ملی صحبتی نشده است....

عضو کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال می‌گوید باوجود تشکیل جلسه این کمیته، درباره انتخاب سرمربی بعدی تیم ملی صحبتی نشده است.

به گزارش مدال،حسین کلانی درباره اینکه آیا کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال تصمیمی برای انتخاب سرمربی بعدی تیم ملی گرفته است یا خیر؟ گفت: هنوز تصمیمی گرفته نشده است. آخرین جلسه کمیته فنی روز دوشنبه برگزار شد و اکثر اعضا در آن حاضر بودند اما درباره سرمربی تیم ملی صحبتی نشد.دوستان در کمیته فنی درحال مطالعه هستند تا گزینه های مدنظرشان را در جلسات بعد مطرح کنند. در جلسه روز دوشنبه بیشتر درباره تیم های پایه و تیم نوجوانان صحبت شد.

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سئوال که مطرح شدن گزینه هایی مثل «بلان» و «مونتلا» برای هدایت تیم ملی از چه طریقی صورت می گیرد؟ تصریح کرد: نمی‌دانم این اسامی چطور گزینه تیم ملی شده اند. در جلسه کمیته فنی که صحبتی نشده است. حالا شاید یک نفر در یک مجلسی اسم چهار سرمربی را هم بیاورد ولی این مسائل ملاک نیست. همانطور که گفتم در کمیته فنی هیچ حرفی از سرمربی نشده است.

کلانی در خصوص از دست رفتن فیفادی در نوروز به خاطر بلاتکلیفی تیم ملی گفت: تیم امید روزهای دوم، چهارم و ششم فروردین بازی دارد. این تیم در اولویت است و امیدواریم که در مرحله مقدماتی و نهایی انتخابی المپیک موفق باشد. در حال تلاش هستیم تا دو بازی تدارکاتی برای این تیم را قبل از شروع مسابقات قطعی کنیم.