کلانی در گفتگو با مدال: کالدرون بدرفتاری استراماچونی را نمی کند

عضو کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال ضمن اشاره به عملکرد پرسپولیس در نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر فصل جاری گفت: شک ندارم بی معرفتی و بدرفتاری استراماچونی را کالدرون تکرار نمی کند....

حسین کلانی در گفتگو با مدال درباره عملکرد پرسپولیس در نیم فصل اول با سرمربیگری گابریل کالدرون گفت: نتیجه ای که پرسپولیس با کالدرون گرفته است خیلی خوب است. باید انصاف را رعایت کرد که کالدرون در سخت ترین شرایط هدایت پرسپولیس را بر عهده گرفت. او زیر سایه اسم برانکو ایوانکوویچ بود چون برانکو توانست هفت قهرمانی با پرسپولیس کسب کند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره تغییر تاکتیک پرسپولیس از سوی کالدرون افزود: در ابتدا مقاومت‌هایی درباره تصمیمات او گرفته می شد اما کالدرون به آرامی توانست موفق عمل کند تا خواسته های فنی را در زمین پیاده کند. به هر حال هر کسی از یک تیم موفق به مدت چهارسال با یک سیستم بازی می کند و نتیجه هم می گیرد انتظار تغییر ندارد اما کالدرون چنین ریسکی را کرد که در پرسپولیس روند جدیدی را پیش بگیرد.

وی درباره مقایسه‌ای که همچنان از سوی هواداران پرسپولیس بین برانکو ایوانکوویچ و گابریل کالدرون می شود تاکید کرد: کالدرون از لحاظ آماری بهتر از برانکو عمل کرده است. در مجموع باید به او نمره قبولی داد.

کلانی درباره مشکل به وجودآمده بین سرمربی و مدیرعامل باشگاه افزود: من در جریان برخی فعالیت های مدیریتی باشگاه پرسپولیس هستم. به نظرم آقای انصاری‌فرد مدیریت خیلی خوبی داشته است. قطعا مشکلات دست و پاگیر اقتصادی در ایران وجود دارد اما من در جریان تلاش های انصاری‌فرد هستم. فکر می کنم این موضوع نیز نیاز به زمان دارد.نتیجه عملکرد پرسپولیس با توجه به آن حجم از حاشیه ها خیلی خوب است.

کارشناس فوتبال ایران درباره عملکرد بازیکنان پرسپولیس و تغییرات متوالی که ترکب اصلی این تیم داشت تاکید کرد: آنها در گذر زمان توانستند عملکرد خیلی خوبی را از خود به نمایش بگذارند. بازیکنان با گذشت زمان به دیدگاه های کالدرون اعتماد کردند و مزد آن را هم با جمع آوری امتیاز گرفتند.

وی درباره احتمال اینکه کالدرون هم مثل استراماچونی به تهران بازنگردد گفت: من مطمئن هستم چنین اتفاقی نمی افتد. چون مدیران پرسپولیس می‌دانند این مشکل را چگونه حل کنند.وقتی کالدرون مدام می گوید مشکل مالی تیم هم حل شود  یعنی مشکل من را حل کنید. کالدرون هم قطعا رفتار استراماچونی را نخواهد کرد.

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال افزود: رفتار استراماچونی را هرگز نمی پسندم. او رفتاری کرد که هیچ وقت در تاریخ فوتبال ایران رخ نداده بود. نباید به او اجازه بازگشت با همین توقعات را بدهند.

بیشتر بخوانید:

بندی که کالدرون را به ایران باز می‌گرداند

 

تگ ها


اخبار پرسپولیس اخبار کالدرون پرسپولیس ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال