کلانی:گل محمدی بهترین انتخاب بود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ضمن تحسین از انتخاب یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس اظهارداشت: او عالی‌ترین گزینه ممکن برای نشستن روی نیمکت این تیم است....

حسین کلانی در گفتگو با مدال در خصوص انتخاب یحیی گل محمدی به عنوان جانشین گابریل کالدرون در قامت سرمربی پرسپولیس اظهار داشت: مدیران باشگاه پرسپولیس عالی ترین و بهترین انتخاب را کردند. یحی مستحق چایگاه فعلی است و می تواند بهترین کمک را به تیمی همچون پرسپولیس کند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره جدایی گابریل کالدرون افزود: او مربی چندان خوبی نبود. آنها معرفت ندارند که وقتی به ایران می آیند و با کمک هواداران و جایگاهی که آنها به تیم می دهند نتیجه می گیرند مدعی شده و درخواست های عجیب می کنند. کالدرون انصاف نداشت که شرایط را می خواست برای خودش تغییر دهد.

وی افزود: یحیی گل محمدی یکی از بهترین هایی است که می توانست تیم را در مسیر موفقیت قرار دهد. شک ندارم اگر امکانات و مبالغی که در اختیار مربیان خارجی قرار می گیرد در اختیار مربیان وطنی قرار بگیرد آن ها می توانند حتی موفق تر از خارجی ها عمل کنند.

کلانی درباره ایجاد تغییر در لیست بازیکنان پرسپولیس و اضافه شدن کریستین اوساگونا به خط حمله پرسپولیس یادآور شد: ضعف مهاجم در لیست پرسپولیس دیده می شد. البته این بازیکن هم نیاز به زمان دارد تا با تیم هماهنگ شود اما قطعا حضورش می تواند برای بازیکنی نظیر علی علیپور به عنوان مکمل کمک کند.

بیشتر بخوانید:

مراسم معارفه و امضای قرارداد یحیی گل‌محمدی/ ویدیو

تگ ها


حسین کلانی پرسپولیس یحیی گل محمدی کریستین اوساگوآنا پرسپولیس ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال