کلایورت هواداران بارسلونا را ناامید کرد

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از اکیپ، در چند روز اخیر خبرهای زیادی درباره احتمال حضور مارکو وراتی در بارسلونا به گوش رسیده است ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از اکیپ، در چند روز اخیر خبرهای زیادی درباره احتمال حضور مارکو وراتی در بارسلونا به گوش رسیده است ...

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از اکیپ، در چند روز اخیر خبرهای زیادی درباره احتمال حضور مارکو وراتی در بارسلونا به گوش رسیده است. این بازیکن ۲۴ ساله ایتالیایی دوست دارد که فصل آینده را در بارسلونا بازی کند اما باشگاه پاری سن ژرمن مخالف این جدایی است، هر چند بارسلونا حاضر است که رقم فسخ قرارداد او را پرداخت کند.

 پاتریک کلایورت ستاره سابق بارسلونا که فصل قبل مدیر ورزشی پاری سن ژرمن بود تاکید کرد که انتقال وراتی به تیم آبی اناری ممکن نیست.

او گفت: من به خوبی باشگاه پاری سن ژرمن را می شناسم و باید بگویم که امکان انتقال وراتی به بارسلونا وجود ندارد. وراتی فصل قبل قرارداد خود را با پاری سن ژرمن چهار سال دیگر تمدید کرد. می دانم که این بازیکن دوست دارد که در بارسلونا بازی کند اما سران PSG اصلا اجازه جدایی را به او نمی دهند.

کلایورت ادامه داد: وراتی بازیکن بسیار باکیفیت و خوبی است و بر این باور هستم که بیشتر از ۱۰۰ میلیون یورو می ارزد اما حتی با این رقم ها هم پاری سن ژرمن او را نخواهد فروخت.