کلنگ خانه بدنسازی به زمین می‌خورد

کلنگ خانه بدنسازی در مجموعه ورزشی آزادی به زمین خواهد خورد....

به گزارش"ورزش سه" به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، عبدالمهدی نصیرزاده روز گذشته (یکشنبه) به دیدار وزیر ورزش و جوانان رفت. در این نشست رئیس فدراسیون بدنسازی ضمن عرض تبریک سال نو به مسعود سلطانی‌فر، مسائل روز این فدراسیون را مطرح کرد.

یکی از مهمترین بحث‌های مطرح شده در این نشست، پیرامون زمینی بود که از چندی پیش قرار است در مجموعه ورزشی آزادی در اختیار فدراسیون بدنسازی قرار بگیرد. رئیس فدراسیون بدنسازی از وزیر ورزش و جوانان درخواست کرد مساحت این زمین افزایش پیدا کند تا فدراسیون بتواند یک خانه بدنسازی مجهز را در آینده‌ای نزدیک در اختیار تیم‌های ملی، قهرمانان و ورزشکاران قرار بدهد. این درخواست با مساعدت و موافقت وزیر ورزش و جوانان همراه شد.

بدین ترتیب بعد از سال‌ها انتظار و با پیگیری رئیس فدراسیون به‌زودی کلنگ ساخت خانه بدنسازی طی مراسمی به زمین زده خواهد شد تا شاهد ساخت کمپ تیم‌های ملی و ساختمان جدید فدراسیون در این مکان باشیم.

در ادامه این نشست همچنین موضوع پخش زنده مسابقات قوی‌ترین مردان از تلویزیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت و وزیر ورزش و جوانان با حمایت از این اتفاق اعلام کرد این موضوع را از مسئولان صداوسیما پیگیری خواهد کرد.

همچنین در پایان نصیرزاده با ارائه گزارشی به برگزاری اولین دوره مسابقات فیتنس و سفر رئیس فدراسیون جهانی بدنسازی به تهران در فروردین ماه پرداخت که سلطانی‌فر حمایت خود را از این موضوعات نیز اعلام کرد.

تگ ها


پرورش اندام بدن سازی