کلن 1_3 بایرن مونیخ؛ کامبک تشریفاتی!

قهرمان زود هنگامبوندسلیگایعنیبایرن مونیخامروز(شنبه) از ساعت 18:00 به وقت تهران و از هفته سی و سوم این رقابت ها، میهمان تیم قعر جدولیکلنبود ......

 قهرمان زود هنگام بوندسلیگا یعنی بایرن مونیخ امروز(شنبه) از ساعت 18:00 به وقت تهران و از هفته سی و سوم این رقابت ها، میهمان تیم قعر جدولی کلن بود.

باواریایی ها که چند روز پیش حذف تلخی از رقابت های لیگ قهرمانان داشتند پا به این دیدار گذاشتند.

بازی متعادل آغاز شد و هر دو تیم به دنبال نفوذ از روزنه های خط دفاعی یکدیگر بودند تا اینکه در دقیقه 30 بازی، در حمله ای که تیم کلن میزبان از سمت راست ترتیب داد موفق شد روی اشتباه زوله مدافع بایرن که به اشتباه دروازه خودی را باز کرد، 1 بر 0  از حریف سرشناس خود پیش بیفتد.

تلاش شاگردان یوپ هاینکس برای به تساوی کشیدن بازی به جایی نرسید تا نیمه اول با همان یک گل به سود کلن خاتمه یابد.

نیمه دوم را باواریایی ها طوفانی آغاز کردند و در دقیقه 59 جیمز رودریگز روی پاس توماس مولر موفق شد بازی را به تساوی بکشاند تا نتیجه 1 بر 1 شود.

دو دقیقه بعد یعنی در دقیقه 61 باز هم این مونیخی ها بودند که با حمله از سمت چپ موفق شدند توسط لواندوسکی به گل دوم خود نیز دست پیدا کنند تا نتیجه 2 بر 1 به سود بایرن مونیخ شود.

در دقیقه 78 تولیسو از بایرن مونیخ موفق شد با ضربه سر خود گل سوم تیمش را به ثمر برساند تا نتیجه 3 بر 1 به سود باواریایی ها شود.

در نهایت بازی با نتیجه 3 بر 1 به نفع شاگردان هاینکس به پایان رسید تا جدال صدرنشین و قعرنشین فوتبال آلمان به سود مونیخی ها به پایان برسد.

تگ ها


اخبار روز بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال