کلوپ: احتیاجی نیست کسی نگران ما باشد

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول معتقد است با وجود شکست برابر منچستر یونایتد نکات مثبت زیادی در عملکرد تیمش مشاهده کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول در ادامه روند ناامیدکننده خود طی هفته های گذشته امشب در چهارچوب رقابت های دور پنجم جام حذفی انگلیس با نتیجه ۳-۲ از رقیب دیرینه خود یعنی منچستریونایتد شکست خورد تا از گردونه مسابقات کنار برود.

لیورپول بعد از برد هفت گله برابر کریستال پالاس ۷ بازی انجام داده که تنها در یکی از آنها پیروز از زمین مسابقه خارج شده که آن هم در برابر تیم زیر ۲۳ سال استون ویلا بوده است. یورگن کلوپ درباره نگرانی‌ها بابت فرم لیورپول گفت: " احتیاجی نیست کسی نگران ما باشد. ما هرگز به گذشته فکر نمی کنیم و تنها به دنبال پیروزی در مسابقات آینده هستیم. به طور کلی فکر می کنم که راه درستی را می رویم.

معتقدم تا حدودی پیشرفت کرده ایم اما هنوز هم برای بهتر شدن جا داریم. از طرفی می‌دانیم برای پیشرفت باید چه کارهایی انجام دهیم."

شکست برابر منچستر یونایتد: " در این بازی اتفاقات مثبت زیادی را شاهد بودیم اما نتیجه مسابقه آن چیزی نبود که ما به دنبالش بودیم. فرصت های زیادی روی دروازه حریف ایجاد کردیم اما فقط دو گل زدیم. این در حالی است که حریف سه بار موفق به گلزنی شد. همچنین فکر می کنم در مقابل دروازه خودی مرتکب چند اشتباه بد شدیم و همین موضوع کارمان را سخت کرد."

گل سوم منچستریونایتد: " نمی‌دانم این ضربه آزاد به درستی برای حریف اعلام شد یا خیر زیرا نتوانستم به درستی این صحنه را نگاه کنم."

تگ ها


یورگن کلوپ لیورپول