کلوپ: از ابتلای بازیکنان به کرونا تعجب کردیم

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، پس از پیروزی برابر نیوکاسل درباره بازیکنان مبتلا به کرونای تیمش صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول شب گذشته در هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس به مصاف نیوکاسل رفت و با نتیجه ۱-۳ برابر این تیم به پیروزی رسید.

این بازی تحت الشعاع غیبت بازیکنان کلیدی این تیم از جمله ویرژیل فن دایک، فابینیو و کورتیس جونز به دلیل ابتلا به ویروس کرونا قرار داشت.

کلوپ پس از بازی در گفتگو با بی تی اسپورت درباره شرایط پیش آمده اظهار داشت:« این موقعیت برای ما بسیار دشوار است و برای همه دنیا همین است. ما امروز صبح با خبر ابتلای سه بازیکن به کرونا بیدار شدیم که مشخصا خیلی خوب نیست. منتظر تایید نهایی هستیم چون ممکن است با تست مثبت جعلی روبرو شده باشیم اما نمی‌توانستیم امروز برای چنین چیزی صبر کنیم و باید تصمیم می‌گرفتیم و آنها را به خانه می‌فرستادیم.»

این مربی آلمانی ادامه داد:« دو نفر از این بازیکنان قرار بود امروز در ترکیب ثابت تیم قرار داشته باشند اما این دلیل خوبی برای لغو کردن بازی امشب یا حتی مطرح کردن درخواست آن نبود اما باید ببینیم شرایط چطور پیش خواهد رفت. »

او اضافه کرد:« این ویروس حالا برای مدتی طولانی است که در  اطراف ماست و بعید است که تعداد مبتلایان ما به عدد سه ختم شود چون بازیکنان زمان زیادی دور از هم نیستند. اکثر بازیکنان کاملا واکسینه شده‌اند و دو نفر دوز سوم را نیز دریافت کرده‌اند. آنها در حال حاضر هیچ نشانه‌ای ندارند و خودشان بیشتر از ما تعجب کردند که کرونا دارند اما شرایط در حال حاضر همین است و ما هم باید این وضعیت را بپذیریم.»

کلوپ درباره گل بحث برانگیز دیوگو ژوتا گفت:« من صحنه را دوباره ندیدم. نمی‌خواهم بگویم چنین اتفاقی رخ داده اما خیلی رایج است که وقتی بازیکنان در نبردی شکست می‌خورند، خودشان را به زمین می‌اندازند اما نمی‌دانم در این مورد شرایط چطور بوده است چون نتوانستم آن را ببینم.»

تگ ها


یورگن کلوپ لیورپول