کلوپ از توهین کردن به دیگران ابایی ندارد!

هم‌تیمی سابق و دستیار سابق یورگن کلوپ با ذکر خاطراتی از دوران همکاری‌اش با او از کلوپ به عنوان مربی‌ای عصبانی یاد کرد که در اوج عصبانیت از توهین کردن به دیگران ابایی ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، استفان کونرت، مربی دروازه‌بانهای باشگاه ماینتس آلمان در گذشته هم در این تیم همبازی یورگن کلوپ بوده و هم در زمان سرمربی‌گری کلوپ در این تیم به عنوان عضو کادر فنی او فعالیت کرده است. او حالا به بیان خاطراتی از سرمربی مشهور لیورپول پرداخته و او را به عنوان یک مربی عصبانی تصویر می‌کند.

یورگن کلوپ بعد از پایان دوران فوتبالی‌اش در ماینتس، هدایت این تیم را به عهده گرفت و سپس راهی بوروسیا دورتموند و در نهایت لیورپول شد. کونرت به مدت ۹ سال در ماینتس با کلوپ همبازی بوده و سپس در این تیم به عنوان عضو کادر فنی او با کلوپ همکاری کرده است.

کونرت در گفتگو با گل درباره روحیات یورگن کلوپ و شرایط کار کردن با او گفت:" من با کلوپ رابطه خاصی داشتم چون سالها با او همبازی بودم. من کسی بودم که می‌توانستم با او چشم در چشم شوم ولی واقعیت این است که او وقتی احساساتی می‌شود دیگر هیچ چیز و هیچ کس جلودارش نیست. کلوپ در عین حال با بازیکنانش رابطه مثبت عالی‌ای دارد و از این بابت هم هیچکس به پای او نمی‌رسد".

همکار سابق کلوپ در آلمان در ادامه صحبت‌هایش گفت:" از تمام بچه‌های تیم هیچوقت حتی یک نفر حاضر نیست کوچکترین ایرادی به کلوپ بگیرد یا پشت سرش حرف بزند. کلوپ استاد ارتباط با مردم است و این نقطه قوت او است".

کونرت با ذکر خاطره جالبی می‌گوید زمانی به همراه کلوپ برای شرکت در یک فستیوال کیلومترها دوچرخه‌سواری کرده‌اند ولی متوجه شده‌اند که اشتباه کرده اند. او درباره واکنش عجیب کلوپ به این اتفاق گفت:" من و کلوپ یک بار که چند روز وقت خالی داشتیم تصمیم گرفتیم به یک فستیوال محلی سنتی سر بزنیم. با دوچرخه راه افتادیم و وقتی بعد از کلی سختی به آن دهکده رسیدیم با تابلویی مواجه شدیم که نوشته بود فستیوال هفته آینده برگزار می‌شود. نمی‌دانم، احتمالا من اشتباه کرده بودم. به هر حال وقتی در حال برگشت بودیم کلوپ در تمام طول مسیر به من توهین کرد. من هم چون می‌دانستم اشتباه از من بوده چاره‌ای جز تحمل نداشتم و قبول داشتم که کلوپ حق دارد سرزنشم کند".

بیشتر بخوانید:

کلوپ در قرنطینه: از تماشای TAKEN تا چالش چمبرلین

پیش‌بینی حرکات تابستانی کلوپ؛ تغییر، حتمی است

 

 

تگ ها


فوتبال جهان یورگن کلوپ لیورپول لیگ برتر فوتبال