کلوپ : از صلاح انتظار بیشتری داشتم

محمد صلاح در هر دو گل لیورپول نقش داشت اما یورگن کلوپ از او انتظارات بیشتری دارد ......

محمد صلاح در هر دو گل لیورپول نقش داشت اما یورگن کلوپ از او انتظارات بیشتری دارد.

یورگن کلوب، سرمربی لیورپول احساس می کند با وجود تاثیر گذاشتن روی هر دو گل، نمایش ای مهاجم مصری کمتر از حد انتظار بوده است.

شب گذشته، لیورپول در دومین بازی خود در رقابت های این فصل لیگ برتر موفق شد 2-0 کریستال پالاس را شکست دهد. گل اول بازی در پی خطای پنالتی که ساخو روی صلاح انجام داد توسط جیمز میلنر و گل دوم هم توسط سادیو مانه با استفاده از سرعت ویرانگر خود به ثمر رسید که پاس آن را محمد صلاح به او داده بود.

کلوپ در این خصوص بازی صلاح می گوید: چیزی راجع به نمایش های تک تک افرادم نمی گویم اما مشخص است که صلاح می تواند بهتر از این باشد. او با پنالتی و پاس گل خود در برد ما نقش داشت و من از او تشکر می کنم. ما به عنوان یک تیم کار می کنیم و او هم بیشتر در قالب تیم با ما همکاری دارد و این خوب است.

کلوپ در ادامه با تمجید از آلیسون گفت: مهار ضربه ایستگاهی میلیوژویچ توسط آلیسون بی نظیر بود.در هر ضربه ایستگاهی بازیکنان کریستال پالاس دید دروازه بان ما را کور می کردند. در نهایت بازی خوبی انجام ندادیم. بردیم اما بخاطر تنها دو لحظه. هر کس بازی ما را دیده،متوجه شده که ما هر زمان خوب نبودیم، نبردیم. امروز اما خوب نبودیم و بردیم. این خیلی خوب است!

تگ ها


لیگ برتر فوتبال