کلوپ: امروز لیورپول سرشار از شور و اشتیاق بود

یورگن کلوپ سرمربی آلمانی قرمزها بعد از پیروزی قاطع در آنفیلد، از نمایش تیمش مقابل آرسنال کاملاً راضی است...

به گزارش مدال، در چارچوب هفته سوم لیگ برتر انگلیس، تیم های لیورپول و آرسنال به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی 3-1 قرمزها خاتمه یافت.

یورگن کلوپ پس از این مسابقه بیان کرد:

"شاهد یک فوتبال و عملکرد فوق‌العاده از لیورپول بودیم. عملکرد تیم پر از قدرت، انرژی، حریص بودن و شور و اشتیاق بود. در واقع برابر تیمی مانند آرسنال باید این گونه باشید. سعی کردیم خود را با سیستم لوزی آرسنال فقط دهیم. خود را برای چنین سیستمی آماده نکرده بودیم. نیاز داشتیم بازیکنان عقب زمین بیشتر بدوند و باید بهتر بازی را کنترل می کردیم. انتظار نداشتم آرسنال با این سیستم مقابل ما بازی کند. همین موجب شد فضای زیادی در کناره‌ها داشته باشیم. توپ های دوم زیادی را مقابل آنها بردیم که باعث افزایش فشار روی آرسنال شد ولی زمانی که توپ را از دست می‌دادیم آنها همیشه خطرناک بودند مانند صحنه‌ای که په‌په توپ را از هندرسون گرفت."

سرمربی لیورپول در خصوص گل اول تیمش که توسط جوئل ماتیپ به ثمر رسید، گفت:

"نمی‌دانم چند بازیکن مراقب ویرجیل فن دایک بودند. مانند این بود که بازیکنان آرسنال چیزی حول او ساخته بودند ولی '‌جوئل بزرگ' در آنجا حضور داشت."

کلوپ اضافه کرد:

"می‌توانستیم بازی را بیشتر به خصوص در دقایق پایانی کنترل کنیم. این می‌تواند یک چالش جدید پیش روی تیم باشد ولی در هر حال، این مسابقه یک گام بزرگ برای ما بود. یک هفته برای بازی با آرسنال فرصت داشتیم و از تمرینات لذت بردیم. حال یک هفته دیگر لذت خواهیم برد و سپس باید برابر برنلی بازی کنیم که بازی سختی است. من واقعاً احترام زیادی برای کاری که آنها انجام می‌دهند قائلم."

اخبار مرتبط:

لیورپول ۳ - ۱ آرسنال؛ تثبیت صدرنشینی در آنفیلد

تگ ها


یورگن کلوپ اونای امری فوتبال جهان کنفرانس خبری سرمربی آلمانی آرسنال لیگ برتر فوتبال