کلوپ: امشب گل‌های بسیار زیبایی به ثمر رساندیم

یورگن کلوپ سرمربی آلمانی لیورپول، پس از پیروزی تیمش مقابل خنک، از گل‌های زیبای بازیکنانش تمجید کرد...

یورگن کلوپ سرمربی آلمانی لیورپول، پس از پیروزی تیمش مقابل خنک، از گل‌های زیبای بازیکنانش تمجید کرد

به گزارش مدال، یورگن کلوپ پس از برد 4-1 لیورپول مقابل خنک، در نشست خبری خود حاضر شد و پاسخ خبرنگاران را داد.

به گزارش لیورپول اکو، کلوپ در این نشست گفت:

"لحظات خوب زیادی داشتیم. یک شروع بسیار خوب. در 10-15 دقیقه دقیقاً همان طور کار کردیم که باید می‌کردیم. واقعا انعطاف پذیر بودیم و آن‌ها را مشغول نگه داشتیم. اما در ادامه توپ‌هایی که انتظار نمی‌رفت را از دست دادیم. در لحظات اشتباهی ریسک پذیر بودیم. حریف مقداری کنترل کار را به دست گرفت که پس از آن شروعی که داشتیم، کاملا غیر ضروری بود. نیمه اولِ سفت و سختی بود. سپس به بازیکنان‌مان فضاهایی را برای بهره بردن نشان دادیم. گل اول شگفت انگیز بود و نیمه دوم از آن هم بهتر؛ تمامی گل‌ها زیبا بودند. یک گل هم دریافت کردیم که جالب نبود. 

لحظه‌ای عالی برای اوکس (چمبرلین) است. عملکرد او هم مثل تیم بود؛ گل‌های خیلی زیبایی زد ولی در سایر جوانب می‌توانست بهتر کار کند اما اشکالی ندارد. گل‌های هیجان آوری بودند. یکشنبه آدام (لالانا) گلزنی کرد و حالا اوکس دو گل زده است. خیلی خوب است. 

اندی (رابرتسون) مشکلی ندارد. نگاه من به ترکیب این طور نبود که جیمز میلنر نسبت به جو گومز در اولویت بوده است؛ تنها میلی را انتخاب کردم. صبح سه شنبه می‌دانستیم حال ترنت خوش نیست، پس می‌خواستیم کمترین تغییر ممکن را داشته باشیم. میلی اولین گزینه در آن لحظه بود و گومز هم پس از ورود به زمین خوب کار کرد."

اخبار مرتبط:

خنک ۱ - ۴ لیورپول؛ پیروزی بی‌دردسر شاگردان کلوپ

تگ ها


یورگن کلوپ سرمربی آلمانی لک‌لک‌ها فوتبال جهان الکس اکسلید-چمبرلین اندرو رابرت سون لیورپول خنک خنک-لیورپول UEFA Champions League فوتبال